Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Seks Ticareti

Anasayfa > Sex Sohbet > Seks Ticareti

Kadın ve çocuk kaçakçılığı Donna Hughes, Amerikalı bir araştırmacı, İnternet 1997 yılından bu yana dünya ticareti Sanayi kolaylaştırmıştır nasıl okudu. Yakından ticareti, özellikle de seks ticareti, yeni teknolojiler ile nasıl iç içe olduğunu belirtiyor. Hughes’a göre, “kadın ve çocukların cinsel sömürü yeni teknolojileri kullanarak yükseltilmiş olan küresel bir insan hakları krizi var.”

Araştırmacılar, yeni teknolojiler ve insan ticareti arasındaki bağlantıyı inceledik ve İnternet kaçakçıları için sağlar Olası avantajları araştırdı. İnternet sektörü ve seks endüstrisi İnternet ortamında cinsel sömürü amacıyla insan … daha önce görülmemiş ticareti teşvik veya çıkarılmasına ilişkin malzemenin birbirleriyle ilişkili ve kapsamı, hacim ve içerik “örneğin, Avrupa Konseyi tarafından görevlendirilen bir uzmanlar grubu bulunamadı.

Paylaşılan Umarım bir Uluslararası [SHİ] rapor dört ülkede ticari cinsel sömürü pazarı bir karşılaştırma sunar ve seks ticaretinin büyümesi arkasında büyük bir itici güç olarak İnternet açıklar olduğunu belirterek, “Teknoloji görülen ülkelerin tüm ticari seks ticaretinin en büyük Koç olmak, ağızdan ağıza hakim olmaya devam ettiği Jamaika hariç.” Rapora göre, “dünya, ABD teknolojik olarak en gelişmiş ülkelerinden biri Olarak teknoloji ile seks turizmi ve seks ticareti piyasaların kolaylaştırma mücadele sorunuyla karşı karşıyadır.” Aynı rapora seks ticareti ile ilgili siteler için SHİ tarafından bir Google arama dahil. Web analizleri doğrudan veya dolaylı olarak seks ticareti ve seks turizmi sektöründe kolaylaştıran 5000’den fazla “şüpheli” web siteleri belirlendi.

Ancak, insan ticareti vakalarının belirlenmesi kolay değildir. Avrupa Konseyi için bir rapor, araştırmacılar potansiyel kaçakçılık İnternet siteleri için bir arama yaptı ve bir web sitesi sadece seks hizmeti ya da evlilik için reklamlar özellikli kızlar aslında ticareti mağduru olan hiçbir kanıt olmadığından şüpheli “olarak adlandırdığı,” olabileceğini vurguladı. Ne açık İnternet acemi ve pazar kurbanlar için kullanılan yöntemler değişti, ve kesinlikle insan ticareti yükselişine katkıda bulunuyor.”

Etiketler :
Ekleyen : - Tarih: 11 Ocak 2017 - 14:09 - Okunma Sayısı : 427 views
Google

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız

KATEGORİLER

Site içi Kategorilerimiz

TOP 10

En çok okunan içerikler

POPÜLER İÇERİKLER

en çok yorumlanan, en popüler olanlar.