Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Depresyon ve Depresyon Sohbet Odaları

Anasayfa > Sağlık > Depresyon ve Depresyon Sohbet Odaları

Depresyon yalnız hissediyorum. Mücadele sadece onlar gibi insanlar genellikle hissediyorum. Hiçbir şey gerçekten bu kadar uzak olabilir. Çevremizde birçok insan depresyon olduğunu soğuk algınlığı ile mücadele ediyor. Daha az yalnız hissetmek için bir yol depresyon sohbet odasında aktif bir dinleyici ya da üzüntü paylaşmak için bir dinleyici ile sohbet ile meşgul etmektir.

Kaybı depresyon bir sohbet, keder ve ortak mücadeleler hakkında paylaşım üzülmek için sana zaman vermek yardımcı olabilir. Bazen sadece diğerleri ile daha iyi mücadele veya kötü duyguları anlamak yeterli alan veya farklı bir bakış açısıyla iletişim kurmaya ihtiyacımız var. Depresyon ile yardım almak bazen zor hissediyorum. Bazen insanlar bize hakim olabilir korkuyoruz. Diğer zamanlarda diğer insanlar yormadan hakkında endişe olabilir. Her şey Tamam gibi davranmak için baskı hissedebilirsiniz. Gerçekte hepimiz inişler ve çıkışlar üzerinden gidin. Hayatın normal bir parçasıdır. Depresyon yardım almak denemek için, kılavuzları göz atın ve aktif bir dinleyici ile bağlamak isterseniz. Hepimiz orada oldum, ve yalnız değilsiniz.

Eğer depresyonda iseniz ama sıkılmış ve yalnız depresyon sohbet odamızda sadece sıkılmış veya yalnız sohbet olduğunu emin değilsen. Yardımcı, oda sohbet depresyon bizim biriyle sohbet yanında olabilecek bazı ek kaynaklar: Depresif bozukluk nedir? Depresyon ve ne hissediyorsun? Kontrol başka bir iş parçacığı değer nasıl moralim bozuk muyum, yoksa sadece üzgün olduğumu biliyor muyum?

Depresyon Genel Bakış – Depresyon Rehberlik

İnsanların büyük bir çoğunluğu en az bir kez yaşamları boyunca üzüntü ya da depresyon yaşayabilir. Destek olmadan depresyon üstesinden gelmek zordur, depresyon tam olarak ne olduğunu öğrenmeden ve yararlı stratejileri öğrenme olmadan. Bu ders, ruh geliştirmek için olmak amacı ile bu tür öğrenme fırsatları sağlamak için tasarlanmıştır. Greenberger ve (1995) Padesky ve hem Bilişsel Davranış Terapisi  ilkelerine dayanan (2008) Barlow, adapte olan bu ders kapsamında 6 ders vardır. CBT pek çok psikolojik sorunları tedavi etmek için popüler, depresyon da dahil olmak üzere.

Eğer belirtiler devam ederse ve önemli ölçüde günlük yaşamda engel, depresyon profesyonel yardım aramak önemlidir. Üzgün veya depresif duygu hemen hemen herkes yaşamlarının bir noktada karşılaşır, ama eğer uzun bir süre için, bir profesyonel konuşmalısın bu duygu vardır. Coğrafi olarak size yakın olan depresyon bir terapist bulmak için size yardımcı olabiliriz.

Ekleyen : - Tarih: 27 Mart 2017 - 11:47 - Okunma Sayısı : 337 views
Google

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız

KATEGORİLER

Site içi Kategorilerimiz

TOP 10

En çok okunan içerikler

POPÜLER İÇERİKLER

en çok yorumlanan, en popüler olanlar.