En iyi Online Sohbet Odaları


Sohbetvar.Net Online sohbet odaları tamamen yeni modern çağa uygun bir şekilde hazırlanmıştır, ister mobil ister bilgisayar üzerinden canlı sohbet odalarına hemen katılabilirsiniz. yeni arkadaşlıklar, dostluklar edinmenin yeni sohbet platformu. hemen şimdi ücretsiz katılın.

Gerçek Kişilerle Canlı Sohbet


Kullanışlı ve kolay sohbet ara yüzü ile, her şehir ve ülkeden yüzlerce kullanıcın katıldığı mobil sohbet odaları katılabilirsiniz, kendi alanında sohbet siteleri aramasında en iyi konumlara sahip olan sohbetvar.net chat sohbet odalarına üye olmadan sohbete katılabilirsiniz.

Antalya Sohbet OdalarıAntalya, Türkiye‘nin bir ili ve en kalabalık beşinci şehridir. 2020 sonu itibarıyla il nüfusu 2.548.308’dır. Türkiye’de “turizmin başkenti”olarak görülmektedir. Şehrin yüz ölçümü 20.177 km2dir. İlde km2ye 115 kişi düşmektedir. En kalabalık ilçesi 2019 yılı itibarıyla 556.033 kişiyle Kepez ilçesidir.

Nüfus yoğunluğunun en fazla olduğu ilçe ise km2 başına 5067 kişi ile Muratpaşa’dır. 19 ilçe ve belediye, bu belediyelerde toplam 910 mahalle bulunmaktadır. Turizm olarak ise ; Türk turizminde İstanbul ile birlikte en çok turist çeken Antalya’da yılın her döneminde turizm olanaklarının ve tesisler olsa da turizm bölgeleri yaz ayında daha yoğundur.

Antalya’da kültür turizmi başta olmak üzere deniz, spor, sağlık, kış, kongre, yayla, mağara, kamp ve inanç turizmi yapılabilmekte bu turizm seçenekleri için tesisler bulunmaktadır. 2017 yılı turizm istatistiklerine göre Antalya, dünyada en çok ziyaret edilen yirmidokuzuncu şehir durumundadır. Antalya iline 2017 yılında 10.486.191 turist gelmiştir. 2015 yılının son aylarında Türkiye ile Rusya arasında yaşanan uçak krizi sonrası Rusya’nın Türkiye’ye karşı yaptırımlar uygulaması, tatil için Türkiye’yi tercih eden Rusya vatandaşlarının sayısında büyük bir düşüşe neden olmuş ve Türkiye’deki turizm etkinliklerini daraltmıştır.

Türkiye’de “Turizmin Başkenti”

olarak nitelendirilen Antalya birbirinden farklı kategorilerde birçok otele ev sahipliği yapmaktadır. Şehirde özellikle 5 yıldızlı otellerin fazlalığı dikkat çekmektedir. 2017 verilerine göre, Antalya’da 405 adet 5 yıldızlı otel ve bu otellerde yaklaşık 352.000 adet yatak bulunuyor.Antalya’da kültür turizminin ağırlıklı olarak yapılacağı yerler Antalya’nın batıdaki Kaş’tan doğudaki Gazipaşa’ya kadar uzayan kıyı şeridinin çeşitli yerleridir. Bu bölgede onlarca antik kent, tarihi yapı, tarihi cami ve kiliseler bulunmaktadır.

Antalya’da deniz turizmi de yine kıyı şeridi boyunca yapılmaktadır. Bu bölgede kıyı turizmiyle beraber deniz turları da yapılabilmektedir. Deniz turizminin en bilinen noktaları Kleopatra, Konyaaltı ve Lara plajlarıdır.
Spor turizmi bakımından Antalya popüler sporlara ev sahipliği yapan bir ildir. Başta futbol, tenis ve golf olmak üzere her yıl yüzlerce sporcu ve takım Antalya’yı tercih etmektedir. Antalya, bu sporların tesislerine sahip olduğu gibi sporculara ve yetkililerine verilen seminerlere de ev sahipliği yapmaktadır.

Antalya, 2009-2010 döneminde judo, halter, eskrim, voleybol, badminton ve benzeri pek çok alanda 39’u uluslararası, 66’sı ulusal, 27’si millî takım kampı ve 45’i kurs ve seminer olmak üzere toplam 177 etkinliğe ev sahipliği yapmıştır. Ayrıca Antalya 2003-2008 yılları arasında Dünya Ralli Şampiyonası’na ev sahipliği yapmıştır.
Antalya yaz turizmiyle öne çıksa da kış turizminde de ülkenin önde gelen illerindendir.

Antalya’daki Saklıkent Kayak Merkezi ve Alanya’daki Akdağ Kış Sporları Turizm Merkezi Antalya’yı kış turizminde önde tutan tesislerdir. Kongre turizmi bakımından Antalya ulaşımın kolaylığı ve ulaşım imkânlarının çeşitliliği pek çok turizm ve dinlenme imkânı sunması ve toplamda 106.000 koltuğu aşan bir kapasitesi ile dünyanın her tarafından gelecek konuklar için önemli toplantıların yapılabileceği olanağa da sahiptir.
2016 yılında Antalya’da düzenlenen olan Çiçek ve Çocuk temalı Expo 2016 Antalya organizasyonuyla kent, fuar turizmiyle de tanışmıştır.

Antalya Chat Odaları

Antalya Chat Odaları Sohbet Odaları ile aynı görev işlevi görmekte sadece gelen bütün topluluğu tek bir odada değil de Sohbet ve Chat olarak ikiye bölmektir. Topluluğu ikiye bölmemizdeki amac tek bir Oda içerisinde olursa kanal genelinde sohbetler birbirine karışır çorba olur. Bizler ise sizlerin başınız ağrımadan rahat huzurlu Sohbet Chat yapmanız.

Bu Ortamda maksadımız sizlerin can sıkıntılarınızı gidermek Antalya il içerisinden ilçelerinden Bay/Bayan arkadaşlar dostlar bulmanız konuşup, tanışıp, Sohbet etmeniz ve Antalya içerisinde Real olarak görüşüp Ortamlara girmenizdir. Bilmenizi isteriz ki Antalya Sohbet Odaları ve Antalya Chat Odaları içerisinde göreceğiniz konuşacağınız tüm kullanıcılar Antalyalı veya Antalyada ikamet eden Kullanıcılarımız olacaktır.

Antalya Sohbet Chat Kuralları

Sohbet ve Chat Odaları içerisinde küfür, argo, saygısızlık, hakaret, siyaset, kanal genelinde veya özelden reklam vermek – yapmak, bir başka kullanıcılarımızı rahatsız etmek, bir başka kullanıcılarımızı sözlü veya yazılı taciz etmek kesinlikle yasaktır. Aksi takdirde Sohbet Odalarından banlanacaksınız yani tekrar giremiyeceğiniz şekilde uzaklaştırılacaksınız.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir