En iyi Online Sohbet Odaları


Sohbetvar.Net Online sohbet odaları tamamen yeni modern çağa uygun bir şekilde hazırlanmıştır, ister mobil ister bilgisayar üzerinden canlı sohbet odalarına hemen katılabilirsiniz. yeni arkadaşlıklar, dostluklar edinmenin yeni sohbet platformu. hemen şimdi ücretsiz katılın.

Gerçek Kişilerle Canlı Sohbet


Kullanışlı ve kolay sohbet ara yüzü ile, her şehir ve ülkeden yüzlerce kullanıcın katıldığı mobil sohbet odaları katılabilirsiniz, kendi alanında sohbet siteleri aramasında en iyi konumlara sahip olan sohbetvar.net chat sohbet odalarına üye olmadan sohbete katılabilirsiniz.

Sohbet VarSohbet Odaları

SohbetVar.NET  web sitemizin de adı olduğu gibi Sohbet Odalarımızda daima Sohbet var Ortamlarımız oldukca eğlenceli zaman geçirme Platformudur. Sizlere Sohbetvar.NET hakkında kısa bir özet geçeyim Sohbet var içerisinde Sohbet, Chat, Muhabbet, Oyun, Kelime, Yarisma, Oxm, islam ve 81 il Sohbet Odaları gibi bir çok Ortamları bulunan Ortam içerisinde Bay/Bayan kullanıcıları ağırlayan Online RadyoFm keyfi rahatlık huzur sadece biz sunuyoruz.

Radyo Odalarımızda Online olan djlerden istek parçalar isteyerek hem kendiniz olmadı armağan etmek istediğiniz kişiye dinlete bilirsiniz. Bunların yanı sıra Oyun kanallarımız skor yarismalıdır. İslam kanalı ise soru cevap eğitimi veren bir nevi din-kültürü dersi gibidir hafızanızı tazeleyebilir kendinizi test edebilir. Türkiye’nin 81 iline Sohbet Chat imkanı sunmak ile kalmıyoruz Forum imkanı da sunuyoruz.

Sizler Sohbet Odalarımıza gelerek görevli olabilir djlikden anlayan olur ise bizlerden yardım isteyerek dj olabilir. Help komut eğitimi de var. Bizler Oper adminlerimizi help kanalından seçmekteyiz. Help deyince hemen korkarlar oda ne ne işe yarar gibi aorular çok sık geliyor. Help kanalı içerisinde kullanılabilcek tüm komutların eğitimi vardır.

Bildiğiniz gibi mIRC Sohbet Chat olayı 1997 de başladı ve ozamandan bu zamana hala devam ediyor. Netlog mIRC i çok yordu hatta çoğu siteler kapattı. İçlerinde sadece büyük marka olmuş siteler kaldı bunlardan biriside Sohbetvar.NET olarak bilinir. Teknoloji gün geçmesin ki yine de ilerlesin eskiden pc başında oturup beklerdik şimdi ise cep telefonlarımızdan mobil uyumlu olarak giriş sağlayarak web sitemiz tüm cihazlara uygun Mobil uyumludur. Bağlantıları zayıf, düşme, donma, kopma gibi sorunlar için Android kullanıcılar için PlayStore uygulaması iOS kullanıcılar için AppleStore uygulamasını indirebilirsiniz.

Sohbet Var Yönetim Kadrosu

Sohbet var yönetim kadrosu kemik kadrodan oluşur. Yıllardır yanımızda yer alan kemik kadro ile hızla ilerlemeye devam ediyoruz. Artık mIRC Sohbet odalarının eski tadı tuzu kalmadı diyenler sizleri Sohbetvar.NET ‘e davet ediyorum. Gelin görün bakın konuşun arkadaş olun Real Ortam ‘ lara bir imza atın…

Sohbet Chat Var

Odalarımız içerisinde Sohbet Chat yapmak için 100’lerce insan var. Hepsinin arayış sebebi farklı kimi Arkadaş, kimi Dostluklar, kimi Ortam arayışında ama genellikle Bayan arkadaş arıyan kullanıcılarımıza denk geliyoruz. İçerisinde her türlü insanı olan topluluk Ortamı olduğunu unutmayalım. Evlisi, bekarı Ayırt etmeden Türkiye‘nin 81 iline Sohbet Odaları ve Forum hizmeti sağlayan SohbetVar.NET  bir Markadır.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir