En iyi Online Sohbet Odaları


Sohbetvar.Net Online sohbet odaları tamamen yeni modern çağa uygun bir şekilde hazırlanmıştır, ister mobil ister bilgisayar üzerinden canlı sohbet odalarına hemen katılabilirsiniz. yeni arkadaşlıklar, dostluklar edinmenin yeni sohbet platformu. hemen şimdi ücretsiz katılın.

Gerçek Kişilerle Canlı Sohbet


Kullanışlı ve kolay sohbet ara yüzü ile, her şehir ve ülkeden yüzlerce kullanıcın katıldığı mobil sohbet odaları katılabilirsiniz, kendi alanında sohbet siteleri aramasında en iyi konumlara sahip olan sohbetvar.net chat sohbet odalarına üye olmadan sohbete katılabilirsiniz.

Sohbet OdalarıSohbet Odaları 

Sohbet Odaları Türkiye‘nin 81 iline sosyal ortam sağlayan Ortamların içerisinde 81 il Odası ve Sohbet, Muhabbet, Chat, Ortam, Zurna, Hayta, Mircalem Odalarında. Genel her ilden Bay/Bayan Arkadaşlar ve Sohbet Ortamları sağlamakta Oyun Odaları olarak Oyun, Oxm, Yarisma, Kelime olarak odaların içerisinde Oyun hizmeti vermektedir. İslami soru cevap odamız ise diğer adı ile din kültürü eğitimi vermekte benim bilgim iyi demeyin bilgileri iyi olan hafıza tazeleyebilir veya kendi bilgisini kontrol edebilir.

Radyo Kanalımız da mevcut Radyo odamızda görevli 48 tane Bay/Bayan dj arkadaşımız çalışmakta Online olan djlerimize istekler vererek dilediğiniz parçayı dinleyebilirsiniz. Dilediğiniz arkadaşınıza armağan edebilirsiniz. Sohbet Odaları ‘ içerisinde sizleri bitmek bilmeyen Eğlence bitmek bilmeyen Sohbet Ortamı bekliyor. Sohbet Ortamları içerisinde Bay/Bayan Türkiye‘nin 81 ilinden kullanıcılarımız bulunmaktadır. Odalarımızda bulunan kullanıcılar ile Oyun Yarisma kanallarında oyunlar oynayarak yarisarak skor yapabilirsiniz.

Sohbet Odaları

Sohbet Odaları diye bildiğimiz aslında Sohbet Odaları ile aynı anlamda maksat aynı Ortam değişik Kullanıcılar değişik bunun sebebi ise Chat Odaları kullanıcıları ayrı oluyor. Çünkü tüm topluluğu tek bir odada toplayamayız topladığımız da ise Kanal genelinde Sohbet Muhabbet karışacaktır kimin kime yazdığı belli olmayacaktır. Odaların eğlenceli ve keyifli hali geride kalarak eğlenilmez Sohbet edilmez ve çirkin hale gelecektir. Oyüzden sizlere daha sağlıklı daha eğlenceli Sohbet Ortamı sağlamak için Sohbet Odaları ayrı bir kanal Chat Odaları ayrı bir kanal olarak gelen kullanıcı topluluğunu yarıya bölüyoruz.

Sohbet Odalarımızın içerisinde Galatasaray – Fenerbahçe – Beşiktaş – TrabzonSpor – SakaryaSpor vb. gibi Takım kanallarımızda mevcut desteklediğiniz takımın kanalında bulunarak takımınızı destekleyebilirsiniz. Üstelik odalar içinde takımlar hakkında yorumlarınızı, eleştirilerinizi yapabilirsiniz. Sizlere bu hizmetleri SohbetVar.NET  yönetimi olarak tamamen ücretsiz veriyoruz unutmayalım ki SohbetVar.NET sıradan bir Sohbet Platformu değil bir Markadır.

Mobil kullanıcılarımızın rahat keyifli bağlanarak Sohbet edebilmesi için web sitemiz tamamen Mobil Uyumludur. Ekstrası da var Mobil uyumdaki rahatlığı beğenmeyen kullanıcılarımız için alternatif üreterek Android Kullanıcılarımız için PlayStore Uygulamasıdır. İOS Kullanıcılarımız için ise AppleStore Uygulamasını Ücretsiz bir şekilde indirerek Kullanmaları daha sağlıklı olacaktır. Bu uygulamaların asıl amacı internet bağlantıları zayıf, Sohbetden kopukluluk sorunu, donma gibi problem yaşayan kullanıcılarımız için üretilmiştir.

Mobil Chat Odaları

Sohbet Chat Odaları içerisinde uygunsuz cinsel içerikli nickler kullanmak, bir başka kullanıcıyı rahatsız etmek, Kanal genelinde argo, küfür, cinsel içerikli sözler ve Siyaset konuşmak. Bir başka kullanıcıyı sözlü veya yazılı taciz etmek Kesinlikle Yasaktır. Aksi takdirde Sohbet Chat Odalarından Banlanacaksınız yani Uzaklaştırılacaksınız ve tekrar gelmeniz mümkün olmayacaktır.

Sohbet Odaları

Sohbet Odaları6 Yorumlar

 1. Lazoglu

  28 Ekim 2021 at 13:00

  Lambur lumbur bir site değil evet fakat içerisinde Sohbet çok hızlı dönüyor

 2. Manager

  31 Ekim 2021 at 21:07

  Çok iyi bir site ve içerisinde her ilden insanlar var

 3. Sansar

  2 Kasım 2021 at 00:31

  İstanbul Sohbet Odaları diye girdim fakat içerisinde ki kullanıcılar arasında farklı illerden olanlar da var

 4. Dul Sohbet , Dul Sohbet Odaları , Bedava Sohbet Odaları

  3 Kasım 2021 at 05:28

  […] Dullar Sohbet Odaları içerisinde binlerce Antalyalı Dul kullanıcılar Ücretsiz Bedava Sohbet Chat yapıyor kendilerine eş , dost ve arkadaş arıyor. Arkadaş arayışlarında olan Antalyalı […]

 5. Gladyator

  7 Kasım 2021 at 23:06

  Lambur lumbur bir site değil evet fakat içerisinde Sohbet çok hızlı dönüyor

 6. Sansar

  8 Kasım 2021 at 09:05

  Her akşam gece sabaha kadar burdayım sabaha kadar Sohbet sanki gün içi gibi dönüyor

Bir yanıt yazın

Kategoriler


Popüler Yazılar


1961 Defa
1669 Defa