En iyi Online Sohbet Odaları


Sohbetvar.Net Online sohbet odaları tamamen yeni modern çağa uygun bir şekilde hazırlanmıştır, ister mobil ister bilgisayar üzerinden canlı sohbet odalarına hemen katılabilirsiniz. yeni arkadaşlıklar, dostluklar edinmenin yeni sohbet platformu. hemen şimdi ücretsiz katılın.

Gerçek Kişilerle Canlı Sohbet


Kullanışlı ve kolay sohbet ara yüzü ile, her şehir ve ülkeden yüzlerce kullanıcın katıldığı mobil sohbet odaları katılabilirsiniz, kendi alanında sohbet siteleri aramasında en iyi konumlara sahip olan sohbetvar.net chat sohbet odalarına üye olmadan sohbete katılabilirsiniz.

Sohbet OdalarıSohbet Odaları : Türkiye‘nin 81 iline sosyal ortam sağlayan Ortamların içerisinde 81 il Odası ve Sohbet, Muhabbet, Chat, Ortam, Zurna, Hayta, Mircalem Odalarında genel her ilden Bay/Bayan Arkadaşlar ve Sohbet Ortamları sağlamakta Oyun Odaları olarak Oyun, Oxm, Yarisma, Kelime olarak odaların içerisinde Oyun hizmeti vermekte islami soru cevap odamız ise diğer adı ile din kültürü eğitimi vermekte benim bilgim iyi demeyin bilgileri iyi olan hafıza tazeleyebilir veya kendi bilgisini kontrol edebilir. Radyo Kanalımız da mevcut Radyo odamızda görevli 48 tane Bay/Bayan dj arkadaşımız çalışmakta Online olan djlerimize istekler vererek dilediğiniz parçayı dinleyebilirsiniz ve dilediğiniz arkadaşınıza armağan edebilirsiniz. Sohbet Odaları ‘ içerisinde sizleri bitmek bilmeyen Eğlence bitmek bilmeyen Sohbet Ortamı bekliyor olucak Sohbet Ortamları içerisinde Bay/Bayan Türkiye‘nin 81 ilinden kullanıcılarımız bulunmakta odalarımızda bulunan kullanıcılar ile Oyun Yarisma kanallarında oyunlar oynayarak yarisarak skor yapabilirsiniz.

    Chat Odaları 

Chat Odaları diye bildiğimiz aslında Sohbet Odaları ile aynı anlamda maksat aynı Ortam değişik Kullanıcılar değişik bunun sebebi ise Chat Odaları kullanıcıları ayrı oluyor Çünkü tüm topluluğu tek bir odada toplayamayız topladığımız da ise Kanal genelinde Sohbet Muhabbet karışacaktır kimin kime yazdığı belli olmayacak ve Odaların eğlenceli ve keyifli hali geride kalarak eğlenilmez sohbet edilmez ve çirkin hale gelecektir. Oyüzden sizlere daha sağlıklı daha eğlenceli Sohbet Ortamı sağlamak için Sohbet Odaları ayrı bir kanal Chat Odaları ayrı bir kanal olarak gelen kullanıcı topluluğunu yarıya bölüyoruz. Sohbet Odalarımızın içerisinde Galatasaray – Fenerbahçe – Beşiktaş – TrabzonSpor – SakaryaSpor vb. gibi Takım kanallarımızda mevcut desteklediğiniz takımın kanalında bulunarak takımınızı destekleyebilir ve odalar içinde takımlar hakkında yorumlarınızı, eleştirilerinizi yapabilirsiniz. Sizlere bu hizmetleri SohbetVar.NET  yönetimi olarak tamamen ücretsiz veriyoruz unutmayalım ki SohbetVar.NET sıradan bir Sohbet Platformu değil bir Markadır. Mobil kullanıcılarımızın rahat keyifli bağlanarak Sohbet edebilmesi için web sitemiz tamamen Mobil Uyumludur. Ekstrası da var Mobil uyumdaki rahatlığı beğenmeyen kullanıcılarımız için alternatif üreterek  Android Kullanıcılarımız için PlayStore Uygulaması iOS Kullanıcılarımız için ise AppleStore Uygulamasını Ücretsiz bir şekilde indirerek Kullanmaları daha sağlıklı olacaktır. Bu uygulamaların asıl amacı internet bağlantıları zayıf, Sohbetden kopukluluk sorunu, donma gibi problem yaşayan kullanıcılarımız için üretilmiştir.

 Sohbet Chat Odaları Kuralları

Sohbet Chat Odaları içerisinde uygunsuz cinsel içerikli nickler kullanmak, bir başka kullanıcıyı rahatsız etmek, Kanal genelinde argo, küfür, cinsel içerikli sözler ve Siyaset konuşmak, bir başka kullanıcıyı sözlü veya yazılı taciz etmek Kesinlikle Yasaktır. Aksi takdirde Sohbet Chat Odalarından Banlanacaksınız yani Uzaklaştırılacaksınız ve tekrar gelmeniz mümkün olmayacaktır.

 Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir