En iyi Online Sohbet Odaları


Sohbetvar.Net Online sohbet odaları tamamen yeni modern çağa uygun bir şekilde hazırlanmıştır, ister mobil ister bilgisayar üzerinden canlı sohbet odalarına hemen katılabilirsiniz. yeni arkadaşlıklar, dostluklar edinmenin yeni sohbet platformu. hemen şimdi ücretsiz katılın.

Gerçek Kişilerle Canlı Sohbet


Kullanışlı ve kolay sohbet ara yüzü ile, her şehir ve ülkeden yüzlerce kullanıcın katıldığı mobil sohbet odaları katılabilirsiniz, kendi alanında sohbet siteleri aramasında en iyi konumlara sahip olan sohbetvar.net chat sohbet odalarına üye olmadan sohbete katılabilirsiniz.

Kütahya Sohbet Odaları



Kütahya Sohbet Odaları

Kütahya Sohbet Odaları başlıklı yani adlı makalemde siz değerli kullanıcılarımıza öncelikle Sohbet odalarını ve daha sonra Kütahya ilimizde gezilecek yerleri anlatacağım. Sohbet Odaları kullanıcılarına yıllardır kesintisiz ve ücretsiz Sohbet imkanı sağlamaktadır.

Sohbet Odaları içerisinde 18 yaşından büyük öğrenci, genç bekar, dul ve evli olmak üzere Bay/Bayan binlerce Kütahyalı kullanıcı Sohbet Chat yapıyor, kendilerine arkadaş arıyor. Üstelik Kütahya Sohbet Odaları içerisinde sadece Kütahyalı kullanıcılar değil. Türkiye’nin 81 ilinden bay ve bayan binlerce kullanıcı Sohbet Chat yapıyor, kendilerine Kütahyalı arkadaş arıyor. Türkiye’nin 81 ilinden kullanıcılar Kütahya Sohbet Odaları içerisinde olsa dahi farklı illerden olup kendilerine Kütahyalı arkadaş arayan kullanıcı yoğunluğu ise Kütahya iline sınır ve yakın illerden olmaktadır.

Kütahya Sohbet Odaları içerisinde ki Kütahyalı kullanıcılarımız ilimiz hakkında yeterli bilgilere sahiptirler. Fakat farklı illerden olup da Kütahya Sohbet Odaları içerisinde kendilerine Kütahyalı bay ve bayan arkadaşlar arayışları içerisinde olan kullanıcılarımız için ilimizi tanıtalım. İlimizi tanıyalım ki Kütahya Sohbet Odaları içerisinde Kütahyalı kullanıcılar ile Sohbet Chat yaparken yabancılık çekmeyelim.

Kütahya’da Gezilecek Yer Nereler?

Kütahya ilimizde gezilecek yerler arasında Hayme Ana türbesi bulunmaktadır.

Hayme Ana Kimdir?

Hayme Ana, Osmanlı Devleti’nin kurucusu Osman Gazi’nin ninesi, Ertuğrul Gazi’nin annesidir. Oğuzların Bozok Kolu’nun Kayı Boyu’na mensup bir Türkmen (Yörük) kızıdır.

Kayı Boyu önce Ankara’nın batısındaki Karacadağ yöresine yerleşmiştir. Ankara’nın batısındaki Haymana ilçesi adını Hayme Ana’dan almıştır. Osmanlı obasının Söğüt ve Domaniç’e yerleşmesiyle belli bir dönem devlet idaresini eline alması ve devletin kuruluşunda hayati rol oynaması sebebiyle “Devlet Ana” olarak da anılmıştır. Ölümü üzerine Domaniç ilçesine bağlı Çarşamba Köyü’ne gömülmüştür.

Hayme Ana türbesi

Osmanlı Padişahı II. Abdülhamit, 1886 yılında Hayme Ana’nın kabrini buldurarak üzerine bugünkü türbeyi yaptırmıştır. Hayme Ana, Çarşamba Köyü’nde her yıl eylül ayının ilk pazar günü gerçekleştirilen “Hayme Ana’yı Anma ve Göç Şenlikleri” etkinlikleriyle anılmaktadır.

Adres: Çarşamba Köyü Domaniç/Kütahya

Nasıl Gidilir: Kütahya merkezden Domaniç Belediyesi arabalarıyla İlçeye ulaşım mümkündür. Kütahya-Domaniç arası 84 kilometredir.

Kütahya Sohbet Odaları

Kütahya Sohbet Odaları

Yasal Uyarı : Sohbet Odaları içerisine 18 yaşından küçüklerin girmesi kesinlikle yasaktır. Sohbet Odaları içerisinde yetişkin kullanıcılar olup ve içerisine sadece 18 yaşından büyük yetişkin kullanıcılar girebilmektedir.



Bir cevap yazın

Kategoriler


Popüler Yazılar


1478 Defa
1056 Defa