En iyi Online Sohbet Odaları


Sohbetvar.Net Online sohbet odaları tamamen yeni modern çağa uygun bir şekilde hazırlanmıştır, ister mobil ister bilgisayar üzerinden canlı sohbet odalarına hemen katılabilirsiniz. yeni arkadaşlıklar, dostluklar edinmenin yeni sohbet platformu. hemen şimdi ücretsiz katılın.

Gerçek Kişilerle Canlı Sohbet


Kullanışlı ve kolay sohbet ara yüzü ile, her şehir ve ülkeden yüzlerce kullanıcın katıldığı mobil sohbet odaları katılabilirsiniz, kendi alanında sohbet siteleri aramasında en iyi konumlara sahip olan sohbetvar.net chat sohbet odalarına üye olmadan sohbete katılabilirsiniz.

İzmir Sohbetİzmir Sohbet Odaları içerisinde Binlerce İzmirli kullanıcı Sohbet , Chat yapıyor ve kendilerine arkadaş arıyor. Üstelik kullanıcıların  %80 i nedense bayan kullanıcılar. İzmir’in kızlarının meşhur olduğunu herkes bilir ve dilden dile , kulaktan kulağa geziyor tamam bunu biliyoruz. Fakat İzmir Sohbet Odaları içerisinde ki Bayan kullanıcı sayısı neden %80 dir. Anlamış değilim İzmir ilimizin bayan nüfusu daha mı yüksek bilemedim.

İzmir Sohbet Odaları içerisinde sadece İzmirliler değil Türkiye‘nin 81 il ve ilçelerinden kullanıcılar var. Amaçları ne diye soracak olursanız şöyle anlatayım. Kimileri İzmir ilimize sınır illerden, kimilerinin kökeni İzmir ondan İzmir ilinden arkadaş arıyor. Bazıları da özellikle İzmir ilimizin kızları güzel oluyor diye illa ki İzmir ilinden Bayan arkadaş arıyor.

Bu makalemde sizlere İzmir ilini tanıtmaya Bornova ilçesiyle sürdüreyim. Bornova ilçemizden oldukça sık kullanıcılar var. Acaba Bornova ilçemizin Tarihi ne , Nüfusu ne ki bu kadar çok kullanıcı geliyor bakalım öğrenelim.

Bornova Sohbet

Bornova Hakkında

Türkiye’nin İzmir ilinin bir ilçesidir. İlçenin doğusunda Kemalpaşa, güneyinde Buca, batısında Konak ve Bayraklı, kuzeybatısında Karşıyaka ve Menemen ilçeleri, kuzeyinde Manisa ili bulunmaktadır.

Yamanlar Dağı’nın eteğinde, 38 derece kuzey enlem ve 27 derece doğu boylamı üzerinde yer alır. İzmir kent merkezinin 8 km kuzeydoğusunda, İzmir Körfezi’nden 3 km doğudadır. Belediye teşkilatı 1882 yılında kurulmuş, 1957 yılında ilçe hâline gelmiştir. Yüzölçümü 220 km²’dir.

Ege Üniversitesi’nin ana kampüsü ve üniversite ile aynı adı taşıyan, Türkiye’nin en büyük hastanelerinden biri olan Ege Üniversitesi Hastanesi bu ilçede bulunmaktadır. Ayrıca Yaşar Üniversitesi’nin Selçuk Yaşar yerleşkesi de Bornova Ağaçlıyol mevkiindedir.

İki büyük askeri birliğin yanı sıra, İzmirİstanbul, İzmir-Ankara, İzmir-Aydın ve İzmir-Çanakkale karayolu ağlarının merkezinde bulunması, 2000 yılında metronun Bornova’ya uzanması ve İzmir Otogarı’nın ilçe içinde konuşlandırılmış olması ve Bornova-Kavaklıdere-Işıkkent üçgeninin sanayi bölgesi olarak saptanması ve 4 sanayi sitesinin yerleşim alanı içinde bulunması, Bornova’nın gelişimine bugün ve gelecekte etki yapacak unsurların başında gelmektedir. Bornova bu arada, Kavaklıdere, Çiçekli, Kayadibi ve diğer semtleriyle İzmir’in akciğeri konumunu sürdürmektedir.

İzmir Sohbet Odaları içerisinde arkadaş edindiğiniz de size lazım olacak olan ulaşımdır.

Ulaşım

İzmir Çevre Yolu ve İzmir-Gebze Otoyolu ilçeden geçmektedir. İlçede İzmir metrosunun altı istasyonu mevcuttur. İzmir Şehirlerarası Otobüs Terminali de ilçede yer almaktadır. İlçede dört Bisim istasyonu bulunmaktadır.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir