En iyi Online Sohbet Odaları


Sohbetvar.Net Online sohbet odaları tamamen yeni modern çağa uygun bir şekilde hazırlanmıştır, ister mobil ister bilgisayar üzerinden canlı sohbet odalarına hemen katılabilirsiniz. yeni arkadaşlıklar, dostluklar edinmenin yeni sohbet platformu. hemen şimdi ücretsiz katılın.

Gerçek Kişilerle Canlı Sohbet


Kullanışlı ve kolay sohbet ara yüzü ile, her şehir ve ülkeden yüzlerce kullanıcın katıldığı mobil sohbet odaları katılabilirsiniz, kendi alanında sohbet siteleri aramasında en iyi konumlara sahip olan sohbetvar.net chat sohbet odalarına üye olmadan sohbete katılabilirsiniz.

Çorum Sohbet OdalarıÇorum Sohbet Odaları

Çorum Sohbet Odaları içerisinde bay ve bayan olmak üzere binlerce Çorumlu kullanıcı Sohbet Chat yapıyor, kendilerine arkadaş arıyor. Üstelik Çorum Sohbet Odaları içerisinde sadece Çorumlu kullanıcılar değil. Türkiye’nin 81 ilinden bay ve bayan olmak üzere kullanıcılar Sohbet Chat yapıyor, kendilerine Çorumlu arkadaşlar arıyor. Sohbet Odaları içerisinde yerini alan Çorum ilimizin özel odası Çorum Sohbet Odaları kullanıcılarını yıllardır Sohbet‘in çatısı altında buluşturuyor.

Çorum Sohbet Odaları 1999 yılında ülkemizde kurulan ilk arkadaşlık sitesi kullanıcılarına yeni Ortam yeni arkadaşlar edinmelerini sağlıyor. İçerisinde binlerce kullanıcılar olduğu gibi sizlerin güvenliğini sağlayacak olan onlarca yetkililerimiz var. Sohbet Odaları içerisinde ki Çorumlu kullanıcılarımız bilir. Fakat farklı illerden olup da Çorum Sohbet Odaları içerisinde kendilerine Çorumlu arkadaş arayışlarında olan kullanıcılarımız için ilimizi tanıtalım.

Çorum Sohbet Odaları

Çorum Hakkında

İç Orta Karadeniz Bölgesi’nde Çorum ilinin merkezi ve aynı isim ile merkez ilçesi olan şehir. 2020 yılı itibarıyla 299.315 kişilik nüfusa sahiptir. Yerli halkın önemli bir bölümünü Türkmenler oluşturmaktadır. Toprak sanayi ve makine imalat sanayi çok gelişmiştir. Orta Karadeniz Bölümü’nün iç kısmında yer almaktadır. Doğuda Amasya, güneyde Yozgat, batıda Çankırı, kuzeyde Sinop, kuzeydoğuda Samsun, güneybatıda Kırıkkale ile çevrilidir.

Enlem ve boylam değerlerine göre ise; 34 derece 04 dk. doğu boylamları ile 39 derece 54 dk. kuzey enlemleri arasında yer almaktadır. Deniz seviyesinden ortalama yüksekliği (rakımı) 820 metredir.

Ankara’ya 244, İstanbul’a 608, Amasya’ya 92, Sinop’a 294, Samsun’a 172, Tokat’a ise 188 km mesafededir.

Ulaşımı

Çorum’a karayolu ve havayolu ile ulaşım mevcuttur. Türkiye’nin her yerinden karayolu ile ulaşılabilmektedir. Çorum Şehirlerarası Otobüs Terminali 2015 yılında yenilenmiştir. Toplam 7 otobüs firması hizmet vermektedir. İlçelere gidiş ve gelişler bu terminalden yapılmaktadır. Öte yandan, Amasya’nın Merzifon ilçesindeki havalimanı da Çorum il merkezine 1 saat mesafede yer almaktadır. Havalimanından Çorum merkezine ve ilçelere servisler kalkmaktadır.

Ekonomisi

Çorum 2019 yılında 1 milyar 541 milyon 873 bin dolarlık ihracat gerçekleştirdi. Türkiye’nin ihracat yapan illeri arasında 15. sırada bulunmaktadır. 2013 yılı işsizlik verilerine göre %5,9 ile işsizlik oranı en düşük 9. il oldu.

Eğitimi

Lise, ortaokul, ilkokul, ana sınıfı olmak üzere toplam 520 okul bulunmaktadır. Toplam 94.308 öğrenci mevcuttur. Ayrıca Çorum sınırları içinde Hitit Üniversitesi bulunmaktadır.

Yasal Uyarı : Sohbet Odaları içerisine 18 yaşından küçüklerin girmesi yasaktır.Bir yanıt yazın

Kategoriler


Popüler Yazılar


1961 Defa
1669 Defa