En iyi Online Sohbet Odaları


Sohbetvar.Net Online sohbet odaları tamamen yeni modern çağa uygun bir şekilde hazırlanmıştır, ister mobil ister bilgisayar üzerinden canlı sohbet odalarına hemen katılabilirsiniz. yeni arkadaşlıklar, dostluklar edinmenin yeni sohbet platformu. hemen şimdi ücretsiz katılın.

Gerçek Kişilerle Canlı Sohbet


Kullanışlı ve kolay sohbet ara yüzü ile, her şehir ve ülkeden yüzlerce kullanıcın katıldığı mobil sohbet odaları katılabilirsiniz, kendi alanında sohbet siteleri aramasında en iyi konumlara sahip olan sohbetvar.net chat sohbet odalarına üye olmadan sohbete katılabilirsiniz.

Adana Sohbet OdalarıAdana, Türkiye’nin bir ili ve en kalabalık altıncı şehridir. 2019 yılı verilerine göre 2.258.718 nüfusa sahiptir. İlin yüz ölçümü 13.844 km²’dir. İlde km²’ye 160 kişi düşmektedir. 01.02.2018 TÜİK verilerine göre 5’i merkez ilçe olmak üzere toplam 15 İlçesi ve belediyesi vardır.

Bu ilçelerde 831 mahalle bulunmaktadır. ÇukurovaSarıçamSeyhan ve Yüreğir, Büyükşehirin metropol ilçeleridir. Sizlere Adana ‘nın Ekonomisinden bahsedeyim ; Adana, ilk sanayileşen şehirlerden biri olmuştur. Seyhan Barajı’nın inşasıyla ve tarım tekniklerindeki gelişimlerle beraber 1950’li yıllarda tarımsal verimde büyük gelişmeler yaşanmıştır.

Adana; pamuk, buğday, soya fasulyesi, arpa, üzüm ve narenciyenin büyük miktarlarda üretildiği Çukurova tarım bölgesinin pazarlama ve dağıtım merkezidir. Türkiye yetilen mısır ve soya fasulyesinin yarısını Adana’da üretilmektedir. Türkiye’deki yerfıstığının %34’ü ve portakalın %29’u Adana’da yetiştirilmektedir. Bölgedeki çiftçilik ve tarım kaynaklı şirketlerin çoğu genel müdürlüklerini Adana’da açmıştır.

Tekstil ve deri sanayi Adana’nın üretiminin %29’unu oluşturan[18] büyük sanayi kollarıdır ve bitkisel yağ ile işlenmiş yiyecek üreten tesisler de sayıca fazladır. 2008 itibarıyla Adana’da Türkiye’de en üst sıralarda yer alan 500 sanayi firmasının 11’ine ev sahipliği yapar.[19] Otomotiv sanayide Adana’nın en büyük firması olan Temsa’nın 2.500’den fazla çalışana sahip olup yıllık 4.000 otobüs üretmektedir.

Marsan-Adana, Türkiye’deki en büyük margarin ve bitkisel yağ fabrikasıdır. Advansa Sasa, 2.650 kişiye istihdam sağlamakta olup Avrupa’nın en büyük polyester üreticisidir. Adana Organize Sanayi Bölgesi’nin 1225 hektar alan üzerine kuruludur ve küçük-orta ölçekli 300 civarı tesise ev sahipliği yapmaktadır.TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi, fuarlara, iş konferanslarına ev sahipliği yapar ve şu anda Çukurova’daki işletmeler için temel buluşma noktasıdır.

Akademi yönelik 2000 kişilik Kültür ve Kongre Merkezi, 2010 yılında Çukurova Üniversitesi kampüsüne açılmıştır. Adana HiltonSA, Seyhan ve Sürmeli otelleri şehrin 5 yıldızlı otelleridir. Sheraton ve Türkmen Otel’i nehrin doğu yakasında, Ramada Otel ise şehrin merkezindedir.Adana’da medya ulusal ve yerel acenteler aracılığıyla yürütülmektedir. 1918’de yayınlanmaya başlanan Yeni Adana, Adana’nın en eski gazetelerinden olup hâlâ yayın hayatına devam etmektedir.

Adana Chat Odaları

Ekspres, Toros ve Bölge gazeteleri hem Adana’da hem de Çukurova’da hizmet veren diğer yerel gazetelerdir. Çukurova TV, Adana’daki en büyük yayın şirketidir. Kanal A, Akdeniz TV ve Kent TV diğer büyük yayın şirketleridir. Birçok ulusal gazetenin bölgesel yayımcılık merkezi Adana’da bulunmaktadır.Yani girdiğiniz Sohbet odalarında 15 ilçe 831 mahalleden Bay/Bayan arkadaşlar ile konuşabilir ve görüşebilirsiniz.

Adananın 15 ilçesinde cafelerine SohbetVar.NET ‘in mirc scriptlerini dağıttık. Google arama motorlarında Adana Sohbet, Adana Sohbet Odası, Adana Sohbet Odaları olarak çalışmamız devam ediyor en kısa sürede google arama motorunda sizleri karşılayacağız.

Türkiye’nin 81 ilinin Şehir Kanalları var içerisinde kalıcı dostluklar, arkadaşlıklar sağlayabileceğiniz Sohbet Ortamları var Sohbet aleminin en kral Chat odaları olan Sohbetvar.Net üyeliksiz kayıtsız ve şartsız sizlere Forum hizmeti de sağlıyor üstelik bütün hizmetlerimiz tamamen ücretsizdir.

Sohbet aleminin en kral Chat odaları olan SohbetVar.NET  üyeliksiz kayıtsız ve şartsız sizlere Forum hizmeti de sağlıyor üstelik bütün hizmetlerimiz tamamen ücretsizdir.Hergün sizlerin daha rahat ve keyifli Sohbet etmeniz için teknolojiyle yarışıyor ve sürekli güncellemeler yapıyoruz. Sohbet aleminde sloganımız “Sohbetvar”1 Yorum

  1. Tatar

    5 Kasım 2021 at 12:07

    Güzel bir sohbet sitesi gerçekten içerisinde ki insanlar da çok saygılı

Bir cevap yazın

Kategoriler


Popüler Yazılar


1407 Defa
968 Defa