En iyi Online Sohbet Odaları


Sohbetvar.Net Online sohbet odaları tamamen yeni modern çağa uygun bir şekilde hazırlanmıştır, ister mobil ister bilgisayar üzerinden canlı sohbet odalarına hemen katılabilirsiniz. yeni arkadaşlıklar, dostluklar edinmenin yeni sohbet platformu. hemen şimdi ücretsiz katılın.

Gerçek Kişilerle Canlı Sohbet


Kullanışlı ve kolay sohbet ara yüzü ile, her şehir ve ülkeden yüzlerce kullanıcın katıldığı mobil sohbet odaları katılabilirsiniz, kendi alanında sohbet siteleri aramasında en iyi konumlara sahip olan sohbetvar.net chat sohbet odalarına üye olmadan sohbete katılabilirsiniz.

Adapazarı Sohbet Chat Arkadaşlık SitesiAdapazarı Sohbet Odaları içerisinde genci, yaşlısı demeden evlisi, bekarı, dulu demeden ne ararsanız Odalar içerisinde Chat yapıyorlar. Sohbet Odaları amacı insanların dertlerini, sıkıntılarını, yalnızlıklarını giderebilecekleri arkadaşlar edinerek Sohbet etmeleri, içlerini dökmeleri, yalnızlıklarını gidermektir.

Odalarımız içerisinde ekolay Sohbet Odaları da mevcut. Ekolay Sohbet Odaları nedir diye sorucak olursanız 1998 lerde hizmet vermeye başlayan internet platformudur. Eskilerden içerisinde çok fazla hizmet barındıran binbir ihtiyaçları karşılayan sadece Sohbet değil aklınıza gelen emlak, vasıta, alışveriş, iş arıyan ve işci arıyan, müşterilerine internet hizmeti sağlayan portaldı.

1998’lerden bu zamana ne değişti teknoloji değişti ve çok fazla ilerledi. Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte Sohbet Odaları‘da teknolojiye ayak uydurarak daha sağlıklı ve güvenilir hizmet vermeye başladı. 1998’lerden bu yana gelen Sohbet Sitesi kendini 1998’lerde ki gibi bırakmadı. Artık web sitelerimizi mobil uyumlu olarak tasarlıyor üstelik mobil markası farketmezcesine sağlıklı ve güvenilir hizmet veriyoruz.

Sohbet Odaları

Web sitelerinin mobil uyuma geçmesiyle artık odalar için Mobil Sohbet ve Mobil Chat diye anılmasını da sağladı. Peki Mobil Sohbet ve Mobil Chat nedir diye sorucak olursanız günümüzde teknolojinin çıkardığı akıllı telefonlar ile cepten Sohbet Odalarına girişlerin adıdır. Mobilden bağlanılarak odalar içerisinde Sohbet, Chat yapılmasından dolayı adı Mobil Sohbet ve Mobil Chat olarak kalmıştır.

Sadece Mobil değil teknoloji harikası dediğimiz bu olmalı tabletlerden de odalar içerisine girişler oluyor. İçeride arkadaşlar arıyan kullanıcılarımız için tabletlere de bilgisayarda sunduğumuz mirc script dediğimiz programın benzerini sunuyoruz.

Diyeceksiniz ki şimdi tabletde sunduğumuz mirc script programı mobilde yok mu?

Tabi ki var. Mobilde de ve mobillerde kullanmanız için ayrı ayrı detaylı programlar yaptık.

Bunlar nedir nasıldır ? diye soracak olursanız sizlere açıklamasını yapayım.

Android kullanıcılar için özel ayrı mirc script görevi gören programlar yaptık. Bu programı Playstore uygulamasına girerek domain adımızı yani site adımızı yazmanız gerekecektir.

Apple kullanıcılarımız için yine özel sadece apple için kullanabilecekleri yine mirc script görevi gören programlar yaptık. Bu programı ise Applestore uygulamasına girerek yine aynı şekil domain adımızı yani sitemizin adını yazarak indirebilirsiniz. Verdiğimiz ve vereceğimiz tüm hizmetler tamamen ücretsiz. Üstelik Üye kaydı, şifreleme, isminizi yazma gibi bir zorunluluğunuz yoktur. Misafir nickleri kullanarak veya takma isimler kullanarak odalarımız içerisine girerek Sohbet’in keyfini çıkarabilirsiniz.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir