En iyi Online Sohbet Odaları


Sohbetvar.Net Online sohbet odaları tamamen yeni modern çağa uygun bir şekilde hazırlanmıştır, ister mobil ister bilgisayar üzerinden canlı sohbet odalarına hemen katılabilirsiniz. yeni arkadaşlıklar, dostluklar edinmenin yeni sohbet platformu. hemen şimdi ücretsiz katılın.

Gerçek Kişilerle Canlı Sohbet


Kullanışlı ve kolay sohbet ara yüzü ile, her şehir ve ülkeden yüzlerce kullanıcın katıldığı mobil sohbet odaları katılabilirsiniz, kendi alanında sohbet siteleri aramasında en iyi konumlara sahip olan sohbetvar.net chat sohbet odalarına üye olmadan sohbete katılabilirsiniz.

Ağrı SohbetAğrı Sohbet

Öncelikle bilmenizi isteriz ki Sohbet Odaları içerisine 18 yaşından küçüklerin kesinlikle girmesi yasaktır. Bunun için makalemizin sonunda Yasal Uyarı var Lütfen kurallara uyalım.

Ağrı Sohbet Odaları içerisinde binlerce Ağrı ilinden kullanıcılar Ücretsiz Sohbet Chat yapıyor, kendilerine arkadaş arıyor. Üstelik sadece Ağrı ilinden değil farklı farklı illerden hatta Türkiye’nin 81 ilinden kullanıcılar Sohbet Odaları içerisinde Sohbet ederek aynı zamanda kendilerine Ağrı ilinden arkadaş arıyor. Türkiye’nin 81 ilinden kullanıcılar var fakat Ağrı ilinden olmayıp da farklı illerden olan kullanıcılar genelde Ağrı iline sınır ve yakın illerden sıklıkla görülüyor.

Ağrı Sohbet Odaları gibi ülkemizin 81 iline ve ilçelerine ait il , ilçe Sohbet Odaları kanallarımız arasında Tamamen Ücretsiz Sohbet imkanı sağlamaktadır. Tamamen Ücretsiz , Bedava olduğu gibi sizlere kolaylık olması amacı ile herhangi bir üyelik, şifreleme, kayıt gibi zorunluluk da koymadık. Hiç bir özel bilginizi paylaşmak zorunda olmadan, üye olmadan , şifreleme ile uğraşmadan direk takma isimler yada misafir nickleri ile Sohbet Odaları içerisine bağlanabilirsiniz.

Ağrı halkı bilir fakat farklı il ve ilçelerden Ağrı Sohbet Odaları içerisinde kendilerine Ağrı’dan arkadaş arayan kullanıcılarımız için biraz bilgiler verelim. Farklı il ve ilçelerden olan kullanıcılarımızı Ağrı ili hakkında aydınlatalım. İlimiz hakkında bilgilere sahip olalım ki Sohbet Odaları içerisinde Sohbet ederken yabancılık çekmeyelim.

Ağrı Hakkında

Ağrı Türkiye’nin Doğu Anadolu Bölgesi’nde bulunan bir ildir. Adını kısmen sınırları içerisinde bulunan Ağrı Dağı’ndan almıştır. 1834 yılında bucak, 1869 yılında ilçe olan Ağrı, 1927 yılında il olmuştur. İlin doğusunda İran, kuzeyinde Kars, kuzeybatısında Erzurum, güneybatısında Muş ve Bitlis, güneyinde Van ve kuzeydoğusunda Iğdır bulunmaktadır.

İl Nüfusu: 535.435’tir. Bu nüfusun %59,72si şehirlerde yaşamaktadır. (2020). İlin yüz ölçümü 11.099 km²’dir. İl merkezi Ağrı’nın denizden yüksekliği: 1630 m.’dir. İlin rakımı en yüksek ilçesi Diyadin’dir (1933 m.).

2017 yılında TÜİK verilerine göre merkez ilçeyle beraber 8 İlçe, 12 belediye, bu belediyelerde 97 mahalle ve ayrıca 563 köyü vardır.

Nüfus

Güncel Nüfus Değerleri (TÜİK 4 Şubat 2021 verileri)

Ağrı ili nüfusu: 535.435‘dir. Bu nüfusun %59,72si şehirlerde yaşamaktadır (2020 sonu).

İlin yüz ölçümü 11.099  km2‘dir. İlde  km2‘ye 48 kişi düşmektedir. (Bu sayı merkez ilçede 89, Patnos’da 88’dir.)

İlde yıllık nüfus % 0,14 oranında azalmıştır. Nüfus artış oranı en yüksek ve en düşük ilçeler: Diyadin (% 0,67), Hamur (-% 1,34)

04 Şubat 2021 TÜİK verilerine göre merkez ilçeyle beraber 8 İlçe, 12 belediye, bu belediyelerde 97 mahalle ve ayrıca 563 köy vardır.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir