En iyi Online Sohbet Odaları


Sohbetvar.Net Online sohbet odaları tamamen yeni modern çağa uygun bir şekilde hazırlanmıştır, ister mobil ister bilgisayar üzerinden canlı sohbet odalarına hemen katılabilirsiniz. yeni arkadaşlıklar, dostluklar edinmenin yeni sohbet platformu. hemen şimdi ücretsiz katılın.

Gerçek Kişilerle Canlı Sohbet


Kullanışlı ve kolay sohbet ara yüzü ile, her şehir ve ülkeden yüzlerce kullanıcın katıldığı mobil sohbet odaları katılabilirsiniz, kendi alanında sohbet siteleri aramasında en iyi konumlara sahip olan sohbetvar.net chat sohbet odalarına üye olmadan sohbete katılabilirsiniz.

Ahırlı Sohbet Chat SitesiAhırlıKonya ilinin bir ilçesidir.

Tarihi Ahırlı, 7 Şubat 1962’de belediye statüsü alarak beldeye dönüştü.[3]

Coğrafyası İlçe merkezi SeydişehirBozkır karayolu üzerinde kurulmuştur. İlçe toprakları dalgalı düzlüklerden meydana gelir. Ekonomisi tarıma dayalıdır. Çarşamba Suyu başlıca akarsuyudur. Başlıca tarım ürünleri nohut ve tahıldır. Ovalık kesimin sulanabilen kısmında sebze ve meyve yetiştiriciliği yapılır.

Bozkır ilçesine bağlı bir bucak iken 9 Mayıs 1990’da 3644 sayılı kânunla ilçe oldu. Belediyesi 1962’de kurulmuştur.

Konya Sohbet Chat Sitesi

Sohbetvar.NET Türkiye’nin 81 ili ve ilçelerine Sohbet Chat imkanı sağladığı gibi Konya ve ilçelerine Sohbet Chat Hizmeti sağlıyor hemde tamamen ücretsiz. Sizlerden hiç bir türlü ücret, para talep edilmediği gibi Sohbet Odaları içerisinde sizlerin rahat konforlu Chat yapmanız için elimizden geleni yapıyoruz.

Konya Sohbet Odaları içerisinde 31 ilçenin Sohbet Odaları var bunlardan biri ise Ahırlı Sohbet Chat Sitesi başlığını verdiğimiz odadır. Ahırlı Sohbet Odaları denince aklınız karışmasın içerisinde sadece Ahırlıdan kullanıcılar yok Konya hatta Türkiye’nin 81 ili ve ilçelerinden kullanıcılarımız var.

Ahırlı Sohbet Odaları Ahırlı ilçesi için özel yapılmış ve içerisinde ahırlıların yoğunluğu olan odadır. Diğer il ve ilçelerden kullanıcılara açık Olmasının sebebi ; Diğer illerden olupda ahırlı ilçesinden veya konya ilinden arkadaş, eş, dost arayışında olanlar doğru adresteler.

Ahırlı Konya arası 105 km 1 saat 35 dakika sürmektedir. Ahırlı ile Meram 99,7 km aşağı yukarı da 1 saat 14 dakika sürmektedir.

Bu odalar içerisinde Sohbet, Muhabbet, Chat, Ortam yaparak tanıştığınız arkadaşlar ile Real Ortamlara girebilirsiniz. Real Ortam ‘ın anlamı gerçek hayatta Ortam demek yani gerçek hayatta buluşarak Ortamlara girebilirsiniz.

Unutmayalım ki Sohbet Odaları basite alınacak bir Platform değil kim bilir kaç kişi bu odalarda tanıştığı kişiler ile izmir den ankaraya geldi. Kim bilir kaç kişi bu odalarda tanıştığı kişiler ile evlendi veya kim bilir bu odalarda tanışan kaç kişi gerçek hayatta arkadaş, dost oldu.

Sizlere daha iyi hizmet vermek için web sitemizi mobil uyumlu olarak kurduk. Üstelik bağlantıları zayıf olan kullanıcılarımız kopma, donma, kesilme, düşme gibi problemler yaşamaması için Android kullanıcılar için PlayStore Uygulaması Apple kullanıcılar için ise AppleStore uygulaması yaptık.

 Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir