En iyi Online Sohbet Odaları


Sohbetvar.Net Online sohbet odaları tamamen yeni modern çağa uygun bir şekilde hazırlanmıştır, ister mobil ister bilgisayar üzerinden canlı sohbet odalarına hemen katılabilirsiniz. yeni arkadaşlıklar, dostluklar edinmenin yeni sohbet platformu. hemen şimdi ücretsiz katılın.

Gerçek Kişilerle Canlı Sohbet


Kullanışlı ve kolay sohbet ara yüzü ile, her şehir ve ülkeden yüzlerce kullanıcın katıldığı mobil sohbet odaları katılabilirsiniz, kendi alanında sohbet siteleri aramasında en iyi konumlara sahip olan sohbetvar.net chat sohbet odalarına üye olmadan sohbete katılabilirsiniz.

Ankara Sohbet OdalarıAnkara, Türkiye‘nin başkenti ve en kalabalık ikinci ilidir. Nüfusu 2020 itibarıyla 5.663.322 kişidir. Bu nüfus; 25 ilçe ve bu ilçelere bağlı 1425 mahallede yaşamaktadır. İl genelinde nüfus yoğunluğu 215’tir. Yani demek oluyor ki Ankara Sohbet Odaları içerisinde 25 ilçe ve 1425 mahalleden herkes burda olabilir. Ankara için özel açtığımız Sohbet odasında Ankaralılar ile Sohbet Chat yapabilirsiniz içerisinde başka eğlenceli ve eğitici aktiviteleri de bulunan ve sizler için tamamen ücretsiz bir şekilde hizmet sağlamaktayız.

Ankaralıyım veya Ankarada yaşıyorum. Yalnızım hiç arkadaşım, eşim, dostum yok diyorsan doğru adrestesin Sohbet odalarımızın içerisinde Ankaralılar Sohbet edip eğleniyor. Sohbet Chat sitesi diye basite alınmasın buradan konuşup, tanışıp kaç kişi evlenmiştir sayısı da belli değildir Basite alınmaması gerektiği gibi de ciddiye alınmalı. Sohbet odaları içerisinde saygı, sevgi çerçevesinde Sohbet edilmeli. Chat yaparken unutmayalım ki odalar içerisinde bayan kullanıcılarımızda var argo, küfür, ağlaksız davranışlar kesinlikle yasaktır.

Bu tür kişiler görüldüğü gibi atılacaklar bunun bilgisinde olarak kaliteli ve seviyeli Chat yapılmalı bizler burda size tamamen ücretsiz karşılıksız Sohbet Ortamı sağlıyoruz. İçerisinde sayısı sürekli güncellenen anlık olarak belli olabilcek ama her daim 30 dan fazla oper admini bulunuyor. Her daim kanallarımızda görevli operatörler de olduğu gibi bazı şeyler gözden kaçar demeyin kaçmaz bizler sizlerin sağlıklı ve kaliteli Sohbet Ortamını sağlamaya çalışıyoruz. Herkes bunu göz önüne alarak Seviyeli bir şekilde Sohbetini ederse herkes aradığı arkadaşı eşi bulabilir. Eğlenceli bir şekilde takılabilir ve nicklerinizi kayıt edip sizlerde kanallarımızda op (@) sop (&) olarak görevler alabilirsiniz.

Ankara Chat Odaları

Chat denilince kiminin aklına kötü şey geliyor. Bizim Türkler genelde çet olarak yazıyor aslında Chat de Sohbetin diğer adı anlamı kötüye çekmeyelim. Chat deyim Chat yapalım Chate gel aslında diğer anlamıyla Sohbetdeyim Sohbet edelim Sohbete gel olarakdır. Ozaman aynı anlamı taşıyor odalarımız içerisinde neden hem Sohbet hem Chat var tek bir odada herkesin birikmemesi kanal genelinde.

Sohbet ederken sohbetin karışmaması tek bir odada topluluğu toplamamak için malüm okadar insan topluluk bir araya toplanırsa çorba olur. Sizlere daha iyi hizmet vermek için odalarımızı çoğaltıyoruz. Geldiğinizde sohbet ederken bu ne böyle kimin kiminle konuştuğu belli olmuyor demeyin diye bu şekilde düzen alınmıştır. Chat yaparken oda içerisinde veya dışarısında sizi rahatsız edici bir davranışta bulunan kullanıcılarımız olur ise hemen kanalda görevli op (@) sop (&) arkadaşlara haber verebilirsiniz.

Kanal görevlilerimiz sık sık değişmekte yalnız her daim sürekli online olan görevlimiz bulunmaktadır. Anlara Chat Odaları diye yazılınca yanlış anlaşılmasın. Türkiye geneline açık bir Sohbet Platformudur 81 ilden kullanıcılarımız var Ankaranın olduğu gibi diğer illerimizin de Sohbet Odaları var. Bu demek olmuyor ki Ankaralı veya Ankarada ikamet eden Ankara sohbet odasına girecek böyle bir şart kural kesinlikle yoktur.

Herkes istediği ilin Sohbet odasına girerek istediği ilden arkadaş, eş, dost edilebilir. Sohbet Odaları içerisinde her daim Aile ortamı vardır şimdi Chat sitesinde takılıyorum denince akla kötü şeyler geliyor genelde oysa Sohbet Odaları içerisinde küfür argo saygısızlık ahlaksızlık kesinlikle kabul edilmemekle birlikte yapanların da kalandan hatta siteden uzaklaştırılıyor. Sitemizin de adı gibi Sohbet Odalarımızda her zaman SohbetVar.Net

Yasaklı Odalar ve Nickler (Kullanıcı adı veya Rumuzu)

Sohbet odalarımızda küfür, argo, ahlaksızlık, ve saygısızlığın kabul edilmediği gibi bu tarz saygısız odalara girmek veya nickler kullanmak Kesinlikle Yasaktır. Kullanırsanız ne olur onuda söyliyeyim. Bu tarz odalara ve nicklere geçicek olur iseniz koruma botlarımız sizleri anında geçtiğiniz gibi Siteden ban atıcaktır. Cinsel içerikli kanal olarak sadece CinselSohbet kanalı kullanılmaktadır aksi söz konusu olamaz ve kabul edilemez.

Sohbet Sunucumuzda Bulunan Kanallar

Sohbet, Muhabbet, Chat, Ortam, Hayta, Zurna, Kelebek, Mircalem ‘dir. Oyun kanallarımız ise Oyun, Yarisma, Kelime, Oxm kanallarıdır. Dini islami bilgileri az olan kullanıcılarımız içinse islam kanalında soru cevap şeklinde eğitim verilmektedir. Bunların haricinde Türkiye’mizin 81 ili olan Kanallarımız mevcuttur.1 Yorum

  1. Fatih

    7 Kasım 2021 at 23:59

    Site sahibine çok teşekkür ediyorum bu Ortam hiç bir yerde yok

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir