En iyi Online Sohbet Odaları


Sohbetvar.Net Online sohbet odaları tamamen yeni modern çağa uygun bir şekilde hazırlanmıştır, ister mobil ister bilgisayar üzerinden canlı sohbet odalarına hemen katılabilirsiniz. yeni arkadaşlıklar, dostluklar edinmenin yeni sohbet platformu. hemen şimdi ücretsiz katılın.

Gerçek Kişilerle Canlı Sohbet


Kullanışlı ve kolay sohbet ara yüzü ile, her şehir ve ülkeden yüzlerce kullanıcın katıldığı mobil sohbet odaları katılabilirsiniz, kendi alanında sohbet siteleri aramasında en iyi konumlara sahip olan sohbetvar.net chat sohbet odalarına üye olmadan sohbete katılabilirsiniz.

Arifiye Sohbet Chat OdalarıArifiyeMarmara Bölgesi‘nde Sakarya iline bağlı bir ilçedir. 22 Mart 2008 tarihinde ilçe olmuştur. Nüfusu 46.344’tür.[3]

Tarihçe Arifiye Sapanca Gölünün doğusunda, Adapazarı’nın göneyinde yer almaktadır. Arifiye’nin doğusunda Hanlı Beldesi ve Nehirkent Beldesi, batısında Sapanca Gölü ve Sapanca ilçesinin sınırı, kuzeyinde D-100 Karayolu ve Adapazarı, güneyinde Sapanca’ya bağlı Akçay Köyü bulunmaktadır. Arifiye Belediyesi, 06.03.2000 tarihinde kurulan Sakarya Büyükşehir Belediyesi‘ne ilk kademe belediyesi olarak bağlanmıştır. 2005 yılında Ahmediye, İlimbey, Karaçam, Şerefiye ve Nuriosmaniye köyleri orman köyü olarak Arifiye Belediyesine bağlanmıştır[4]

Tanıtım: Arifiye Sakarya’nın ilçesidir. Arifiye son zamanlarda çok iyi genişiyor ve ilçe içinde sosyal aktiveler yapılıyor. Öncelere bakıldığında bildiğimiz bir köy gibi fakat şuanda baktığımızda ilçede değil bir il edası var. Sakarya’nın en büyük ilçelerinden biri olmasına ramen arifiye bölgesine büyük rövanş var.

Sakarya Merkez Sakarya arifiye arası mesafe : 4 kilometre. Sakarya Merkez Sakarya arifiye arası süre : 8 dakikadır. Arifiye Karasu arası yaklaşık 62 kmdir. Bildiiniz gibi Karasu ise yazlık, sezonluk ilçelerimizden biridir. Arifiye de oturan halkın yazları tatili çok basittir.

Arifiye Sohbet

Sohbet dediğimizde birden çok anlama çıkıyor. Oysa sanalalemde Sohbet dediğimizde genelde Arkadaşlık Siteleri üzerine baz alınıyor. Arkadaşlık Siteleri ise sadece Sakarya veya Arifiye değil Türkiye’nin 81 iline hitap ediyor. Türkiyenin 81 ilinden ve ilçelerinden herkezi bir araya topluyor.

Bildiğiniz gibi Sohbet Siteleri ilk 1990 larda çıkmıştı ve günümüze kadar geldi. Tabi ki 90 larda hatta 2000 lerde çok rövanşdaydı. Şuanda ise teknolojinin ilerlemesiyle sosyal medya da haddinden fazla ilerledi. Önceleri Netlog arkasından ise Facebook gibi sosyal Portallar Sohbet Odaları işini azalttı.

Sakara Sohbet Siteleri

Sohbet Siteleri deyince akla ilk gelen Türkiye genelinde herkezin girebilceği Arkadaşlık Siteleri geliyor. Sakarya Sohbet Siteleri içerisinde sadece Sakarya’lılar değil Türkiye’nin 81 ili ve ilçelerinden herkes var. Odaların başlıkları illaki o ilde yaşıyan veya ikamet edenler girebilir demek değildir.

Odaların başlıkları aradığınız arkadaş, eş, dostların bulunduğu odalardır. Ankaralı ve ankarada ikamet ediyor olabilirsiniz fakat arayışınız Sakarya ili ve ilçelerinden ise Sakarya ve ilçeleri odalarına girmeniz yeticektir. Sizlerin arayışlarınızı en hızlı bir şekilde bulmanız için odalarda il ve ilçe başlıkları koymaktayız.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir