En iyi Online Sohbet Odaları


Sohbetvar.Net Online sohbet odaları tamamen yeni modern çağa uygun bir şekilde hazırlanmıştır, ister mobil ister bilgisayar üzerinden canlı sohbet odalarına hemen katılabilirsiniz. yeni arkadaşlıklar, dostluklar edinmenin yeni sohbet platformu. hemen şimdi ücretsiz katılın.

Gerçek Kişilerle Canlı Sohbet


Kullanışlı ve kolay sohbet ara yüzü ile, her şehir ve ülkeden yüzlerce kullanıcın katıldığı mobil sohbet odaları katılabilirsiniz, kendi alanında sohbet siteleri aramasında en iyi konumlara sahip olan sohbetvar.net chat sohbet odalarına üye olmadan sohbete katılabilirsiniz.

Diyarbakır Sohbet OdalarıDiyarbakır Sohbet Odaları

Diyarbakır Sohbet Odaları içerisinde binlerce Diyarbakırlı kullanıcılar Ücretsiz Sohbet Chat yapıyor, kendilerine arkadaş arıyor. Üstelik sadece Diyarbakır halkımız değil. Farklı farklı illerden ve hatta Türkiye’nin 81 il ve ilçelerinden kullanıcılar Ücretsiz Sohbet Chat yapıyor, kendilerine Diyarbakır ilinden arkadaş arıyor.

Türkiye’nin 81 ilinden dedik fakat genelde Diyarbakır ilimize sınır ve yakın bölgelerden kullanıcılar çıkıyor. Kendilerine bulundukları iller arasında Bay/Bayan arkadaş arayışında olan kullanıcılarımız olumsuz sonuç aldıklarında kendilerine yakın illeri tercih ediyorlar. Sohbet Odaları içerisinde sadece Diyarbakır ilimizin değil 81 il ve ilçelerinin Sohbet Odaları mevcuttur.

Chat Kanalları arasında yerini alan Sohbet Odaları içerisinde sunduğu tüm hizmetleri Tamamen Ücretsiz Bedava Sohbet Odaları olarak sağlamaktadır. Sohbetvar.Net ‘in sunduğu hizmetler Tamamen Ücretsiz olduğu gibi Sohbet Odaları içerisine bağlanarak içeride ki kullanıcılar ile Sohbet ederken tanışıp , arkadaş olmanız da çok kolaydır.

Sohbet Odaları içerisine girmeniz için sizlerden herhangi bir bilgi, üyelik, şifreleme, kayıt veya bir şart istenmemektedir. Odalarımız içerisine üye olmadan , kayıt olmadan , şifreleme yapmadan takma isimleriniz veya misafir nickleri ile bağlanarak Keyifli Sohbet edebilirsiniz.

Diyarbakırlı halkımız bilir fakat farklı il ve ilçelerden olup kendilerine Diyarbakır Sohbet Odaları içerisinde Diyarbakır’dan Bay/Bayan arkadaş arayan kullanıcılarımız için ilimizi biraz tanıtalım.

Diyarbakır Hakkında

Diyarbakır (Kürtçe: Amed), (Zazaca: Diyarbekır) Türkiye’nin bir ili ve en kalabalık altıncı şehri. TÜİK ADNKS verilerine göre 2021 sonu itibarıyla 2.230.431 kişilik nüfusa sahiptir. İlin yüz ölçümü 15.272 km2‘dir. Valiliğin denizden yüksekliği 674 m’dir. Diyarbakır kent merkezi yaklaşık 9000 yıllık bir geçmişe sahiptir.

İklim

Diyarbakır’da sert bir kara iklimi egemendir. Yazları çok sıcak geçer fakat kışları Doğu Anadolu Bölgesi kadar soğuk geçmez. Bunun başlıca nedeni Güneydoğu Toroslar yayının kuzeyden gelen soğuk rüzgârları kesmesidir. En sıcak ortalaması 40,2 derece, en soğuk ay ortalaması ise -10,1 derecedir. Günümüze kadar ölçülen en yüksek sıcaklık 48,4 derece ile 29 Temmuz 1946 gününde, en düşük sıcaklık ise -25,7 derece ile 11 Ocak 1933 gününde yaşanmıştır.

Yıllık yağış ortalaması 496 milimetre olan şehirde, bu yağışın %2’lik kısmı yaz aylarında düşmektedir. Kuzeydeki dağların eteklerine doğru gidildikçe yağışlar da artar.

Diyarbakır Sohbet Odaları

Diyarbakır Sohbet Odaları

Yasal Uyarı: Sitemiz yetişkinler için uygundur. Sohbet sitemize giriş yapacak kullanıcıların 18 yaşından büyük olması gerekmektedir.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir