En iyi Online Sohbet Odaları


Sohbetvar.Net Online sohbet odaları tamamen yeni modern çağa uygun bir şekilde hazırlanmıştır, ister mobil ister bilgisayar üzerinden canlı sohbet odalarına hemen katılabilirsiniz. yeni arkadaşlıklar, dostluklar edinmenin yeni sohbet platformu. hemen şimdi ücretsiz katılın.

Gerçek Kişilerle Canlı Sohbet


Kullanışlı ve kolay sohbet ara yüzü ile, her şehir ve ülkeden yüzlerce kullanıcın katıldığı mobil sohbet odaları katılabilirsiniz, kendi alanında sohbet siteleri aramasında en iyi konumlara sahip olan sohbetvar.net chat sohbet odalarına üye olmadan sohbete katılabilirsiniz.

Erenler Sohbet Chat OdalarıErenlerSakarya‘nın bir ilçesi. Sakarya merkezinin güneydoğu bölümüdür. Doğusunda Akyazı ve Karapürçek, batısında Arifiye, kuzeyinde Adapazarı, güneyinde Geyve ilçeleri ile komşudur. Tarihi 1911 yılında bağımsız köy olan Hacıoğlu ile Erenler ayrı mahallelere çevrilerek Ada kazasına bağlanmıştır[4]. Erenler Köyü sınırları geniş bir köydü. Merkez mahalle, Tabakhane, Küpçüler Mahallesi ve Hacıoğlu Mahallesi’nden oluşan tek bir muhtarlık idi. Toplam nüfusu 2000’i geçmesi ile belediye kurma çalışmalarına başlanmıştır. 14 Mayıs 1963 tarihinde resmi gazetede yayınlanan kararname doğrultusunda Erenler Belediyesi tüzel kişiliği kurulmuştur. 19 nisan 1964 seçimleri ile belde belediyesi çalışmaya başlamıştır. İlk belediye binası Erenler Merkez Camii yanındaki ilkokul binasıdır[4]. 5747 sayılı büyükşehir belediyesi sınırlarında ilçe kurulması yasasına istinaden 22 Mart 2008’de Bekirpaşa ve Çaybaşıyeniköy belediyeleri kapatılıp Erenlere bağlanmış ve Erenler ilçesi kurulmuştur. Köken bilimi ise ; Bölgenin fethi sırasında şehit olanların defnedildiği tepede bir de tekke bulunmaktadır. Yakınlarda Sakar Baba türbesinin de bulunmasından dolayı bölgeye Erenler adı verilmiştir[4]. Sakarya’da üretim yapan iki traktör fabrikasından birisi ilçe sınırlarında faaliyet göstermektedir. TürkTraktör Erenler Fabrikası TEM kenarında, Alancuma köyü yakınlarındadır. İlçede; Yeşiltepe, Erenler, Yeni mahalleleri ile D100 boyunca Kozluk, Pirahmetler ve Nakışlar köylerinde fabrikalar bulunur.

Erenler Sohbet Arkadaşlık Sitesi

Erenler Sohbet Arkadaşlık odaları içerisinde Sakarya Erenler ilçesinden kullanıcı topluluğumuz var. Sadece Sakarya Erenlerden değil tabiki ama sizleri Erenler’de Sohbetin ara yüzü ile tanıştırıyoruz. Gireceğiniz odalar içerisinde Türkiyenin 81 ili ve ilçesinden Bay/Bayan arkadaşlar sizleri bekliyor. Bulunduğunuz Erenler Sohbet Odaları ‘nda her il ve ilçeden arkadaşlar arayışında olan kullanıcılarımız var. Sohbet ve Sohbet kelimelerinin bulunduğu başlıklar genelde topluluğu bir araya getiren siteler oluyor. Sizler için Türkiye’de ne kadar arkadaş, eş, dost arıyan varsa hepsini bir araya topladık. Bütün topluluğu bir araya toplamak çok da kolay olmasa gerek ama sizler için zoru başardık ve sizlere bu hizmetleri en kaliteli bir şekilde sunuyoruz. Üstelik Üye kaydı yok, şifreleme yok, ücret ödeme yok verdiğimiz bu hizmetler tamamen ücretsiz olup ve en kaliteli bir şekilde sizlere Sohbetvar.NET  farkıyla sunuluyor.

Sohbet Chat Kuralları

Sohbet Chat Odaları içerisinde küfür etmek, argo kelimeler kullanmak, siyaset konuşmak, bir başkasına hakaret etmek, odalar içerisinde reklam yapmak ve yaptırmak, bir başka kullanıcıyı rahatsız etmek, bir başka kullanıcıyı sözlü veya yazılı taciz etmek kesinlikle yasaktır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir