En iyi Online Sohbet Odaları


Sohbetvar.Net Online sohbet odaları tamamen yeni modern çağa uygun bir şekilde hazırlanmıştır, ister mobil ister bilgisayar üzerinden canlı sohbet odalarına hemen katılabilirsiniz. yeni arkadaşlıklar, dostluklar edinmenin yeni sohbet platformu. hemen şimdi ücretsiz katılın.

Gerçek Kişilerle Canlı Sohbet


Kullanışlı ve kolay sohbet ara yüzü ile, her şehir ve ülkeden yüzlerce kullanıcın katıldığı mobil sohbet odaları katılabilirsiniz, kendi alanında sohbet siteleri aramasında en iyi konumlara sahip olan sohbetvar.net chat sohbet odalarına üye olmadan sohbete katılabilirsiniz.

Eskişehir Sohbet Chat OdalarıEskişehir, Türkiye‘nin bir ili ve en kalabalık yirmi beşinci şehridir. 1993 yılında çıkarılan kanunla Büyükşehir Belediyesi olmuştur. Nüfusu 2020 yılı TÜİK istatistiklerine göre 888.828’dir[2]. Ortasından Porsuk Çayı geçen şehir, içerisinde Osmangazi ÜniversitesiEskişehir Teknik Üniversitesi ve Anadolu Üniversitesinin bulunması nedeniyle bir öğrenci kenti görünümündedir.

Met helvası, nuga helvası, haşhaşlı çörek, kalabak suyu, çibörek ve lületaşı ile meşhurdur. Ayrıca balaban kebabı da Eskişehir mutfağında önemli bir yer almaktadır. İşlenebilir lületaşı, Türkiye’de yalnızca Eskişehir’de çıkarıldığı için Eskişehir taşı olarak bilinir.[3] Türkiye’de Eskişehir ve Sivrihisar dolaylarında yetişen bir çoban köpeği olan akbaş da şehre ait önemli değerlerdendir.[4] Sanat kurumları ve tesisleri ile kültür ve sanatta gelişmiş bir şehirdir. Anadolu Üniversitesi ve büyükşehir belediyesi bünyesinde iki adet senfoni orkestrası bulunmaktadır. Ayrıca her yıl düzenlenen Uluslararası Eskişehir Festivali ile şehirde müzik, tiyatro, resim ve sinema dallarında sergiler ve gösteriler yapılmaktadır.[5]

Eskişehir günümüze kadar değişik uygarlıklar altında varlığını sürdürmüştür. Üzerinde kurulan medeniyetlerden bazıları Frigya, Bizans, Anadolu Selçukluları ve Osmanlı İmparatorluğu’dur.

Türk Silahlı Kuvvetleri Hava Kuvvetleri Komutanlığı’na bağlı Muharip Hava Kuvveti, Hava Füze Savunma Komutanlığı, 1. Hava İkmal ve Bakım Merkez Komutanlığı ve 1. Ana Jet Üs Komutanlığı’da Eskişehir’de bulunmaktadır. Ayrıca hem askerî hem de sivil havaalanı Hasan Polatkan Havalimanı bulunmaktadır.

Eskişehir 2013 yılında Türk Dünyası Kültür Başkenti ve UNESCO Somut Olmayan Kültürel Miras Başkentliği unvanlarını taşımaktadır.

Türk Hava Yolları’nın Airbus A330-200 tipi uçağı, TC-JNG, de ‘Eskişehir’ adını taşımaktadır. Eskişehir, İç Anadolu Bölgesi’nin kuzeybatısında yer almaktadır. İl merkezinin kuzeyinde Mihalgazi ve Sarıcakaya, doğusunda Alpu ve Ankara, güneyinde Mahmudiye, Seyitgazi ve Afyon, batısında ise İnönü ve Kütahya sınırları ile çevrilidir.

Eskişehir Sohbet Odaları

Eskişehir Sohbet Odaları içerisinde sizleri hayal dahi edemiyeceğiniz kadar büyük bir topluluk bekliyor olucaktır. Bu odaların içerisinde öğrencilerden tutun orta yaş ve ihtiyar gruplarına kadar var. Evli, bekar, dul, öğrencilerden oluşan topluluk kısacası her yaştan insanlar içeride Sohbet Chat yapıyor.

Geneli öğrenci olan topluluğun içerisinde dilediğiniz gibi Sohbet Chat yaparak eğlenebilir ve yeni arkadaşlıklar yaparak değişik ortamlara sahip olabilirsiniz. Ortam içerisinde sadece Sohbet Chat değil Oyun,kelime yarismaları, islami soru cevap, çarkıfelek ve radyo gibi kanallarımızda mevcuttur.

Oyun Odaları skor yarismalı olup islam kanalı ise din-kültürü bilgisi az olan veya bilgilerini tazelemek isteyenler için kurulmuş bir odadır. Bununla da kalmıyor islam kanalı içerisinde takılarak arayışınız islami Bay/Bayan arkadaşlar ise doğru odadasınız. Bu oda din islam üzerine düşkün kullanıcılarımızı ağırlamaktadır.

Radyo kanalında ise Online olan Bay/Bayan djlerimizden istek parçalar isteyerek dilediğiniz sevdiğiniz parçaları dinlerken aynı anda Sohbet Chat yapabilirsiniz.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir