En iyi Online Sohbet Odaları


Sohbetvar.Net Online sohbet odaları tamamen yeni modern çağa uygun bir şekilde hazırlanmıştır, ister mobil ister bilgisayar üzerinden canlı sohbet odalarına hemen katılabilirsiniz. yeni arkadaşlıklar, dostluklar edinmenin yeni sohbet platformu. hemen şimdi ücretsiz katılın.

Gerçek Kişilerle Canlı Sohbet


Kullanışlı ve kolay sohbet ara yüzü ile, her şehir ve ülkeden yüzlerce kullanıcın katıldığı mobil sohbet odaları katılabilirsiniz, kendi alanında sohbet siteleri aramasında en iyi konumlara sahip olan sohbetvar.net chat sohbet odalarına üye olmadan sohbete katılabilirsiniz.

Gümüşhane Sohbet OdalarıGümüşhane Sohbet Odaları

Gümüşhane Sohbet Odaları içerisinde 18 yaşından büyük öğrenci, genç bekar, dul ve evli olmak üzere binlerce bay/bayan kullanıcı Sohbet Chat yapıyor. Sohbet ederken ise kendilerine Gümüşhaneli arkadaş arıyor. Sohbet odaları içerisinde bulunan ilimiz için özel olarak açılmış odalar olsa dahi. İçerisine sadece Gümüşhaneli veya Gümüşhane ilinde ikamet eden kullanıcılar girebilir diye bir kural yada şart yoktur. Nasıl ki insanlar sadece yaşadıkları, bulundukları illerde arkadaş aramıyor ise istediği illerin sohbet odaları içerisine kendilerine arkadaş arayabilir.

Bundan ötürü içerisinde sadece Gümüşhaneli veya Gümüşhane ilinde ikamet eden kullanıcılar değil. Türkiye’nin 81 ilinden bay ve bayan olmak üzere binlerce kullanıcı Sohbet Chat yapıyor, kendilerine Gümüşhaneli arkadaş arıyor. Türkiye’nin 81 ilinden kullanıcılar Gümüşhane Sohbet Odaları içerisinde olsa dahi. Farklı illerden olup da kendilerine Gümüşhane sohbet odaları içerisinde arkadaş arayışında olan kullanıcı yoğunluğu Gümüşhane iline sınır ve yakın illerden olmaktadır.

Gümüşhane Sohbet Odaları içerisinde ki Gümüşhaneli kullanıcılarımız ilimiz hakkında yeterli bilgilere sahiptirler. Fakat farklı illerden olup da Gümüşhane Sohbet Odaları içerisinde kendilerine Gümüşhaneli bay ve bayan arkadaşlar arayışları içerisinde olan kullanıcılarımız için ilimizi tanıtalım. İlimizi tanıyalım ki Gümüşhane Sohbet Odaları içerisinde Gümüşhaneli kullanıcılar ile Sohbet Chat yaparken yabancılık çekmeyelim.

Gümüşhane Chat Siteleri

İlimiz Hakkında

Gümüşhane (Azeri Türkçesiyle Gümüşxanə), Doğu Karadeniz Bölgesinde yer alan, Türkiye’nin bir ilidir. Doğuda Bayburt, batıda Giresun, kuzeyde Trabzon ve güneyde Erzincan ile komşudur.

Gümüşhane ili nüfusu: 141.702’dür. Bu nüfusun % 75′ i şehirlerde yaşamaktadır (2020 sonu). İlin yüz ölçümü 6.668 km2’dir. İlde km2’ye 21 kişi düşmektedir. (Bu sayı Merkez ilçede 27’dir.) 2020 yılında İlde yıllık nüfus % 13,87 azalmıştır. 2020 TÜİK verilerine göre 6 İlçe, 14 belediye, bu belediyelerde 76 mahalle, ayrıca 318 köy bulunmaktadır.

İklim ve Bitki Örtüsü

İlin kuzey kesimi Karadeniz’in ılık ve nemli ikliminin etkisinde olmasına karşın Gümüşhane’nin büyük kesiminde Doğu Anadolu bölgesinin sert karasal ikliminin etkisi görülmektedir. Yazları sıcak ve kısa olan Gümüşhane ilinde kışlar yüksekliğin de etkisiyle uzun ve kar yağışlı geçmekte, yağış miktarı iç kesimlere doğru gidildikçe azalmaktadır.

Gümüşhane Dağlarının Karadeniz’e bakan kesimleri kayın, meşe, ladin, köknar ve sarı çam ağaçlarından oluşan ormanlarla kaplı iken ormanları yok olmuş bozkır görünümündeki güney kesimlerinde sadece Sarıçam ağaçlarına rastlanılmaktadır. Karadeniz iklimi görülür.

Gümüşhane Sohbet Odaları

Gümüşhane Sohbet OdalarıBir cevap yazın

Kategoriler


Popüler Yazılar


1766 Defa
1424 Defa