En iyi Online Sohbet Odaları


Sohbetvar.Net Online sohbet odaları tamamen yeni modern çağa uygun bir şekilde hazırlanmıştır, ister mobil ister bilgisayar üzerinden canlı sohbet odalarına hemen katılabilirsiniz. yeni arkadaşlıklar, dostluklar edinmenin yeni sohbet platformu. hemen şimdi ücretsiz katılın.

Gerçek Kişilerle Canlı Sohbet


Kullanışlı ve kolay sohbet ara yüzü ile, her şehir ve ülkeden yüzlerce kullanıcın katıldığı mobil sohbet odaları katılabilirsiniz, kendi alanında sohbet siteleri aramasında en iyi konumlara sahip olan sohbetvar.net chat sohbet odalarına üye olmadan sohbete katılabilirsiniz.

Karasu Canlı Sohbet OdalarıKarasu Canlı Sohbet Odaları içerisinde binlerce insanla Sohbet Chat yaparak tanışabilir, arkadaş olarak real ortamlarda buluşarak farklı sosyal aktiveler yapabilirsiniz. Karasu Sohbet Odaları içerisinde sadece Karasulu veya Karasuda ikamet eden kullanıcılar ile karşılaşmayacaksınız. Farklı il ve ilçelerden olup da kendilerine Karasu ilçesinden veya Sakarya ilinden arkadaşlar arayan kullanıcılar ile de karşılaşacaksınız.

Sakarya

ilinin en gözde ve en değerli ilçelerinden biri olan Karasu ilçesi turistlik bölge olarak geçiyor. Sezonluk olarak yazları çok dilde hatta dilden dile gezmektedir. Denizi, kumu, piknik alanları, dinlenme alanları ve doğa güzellikleriyle gazete ve dergilere manşet oluyor.

Karasu ilçesinin vazgeçilmezlerinden biri olan Maden Deresi her yaz binlerce insanları ağırlıyor. Özellikle turistlerin çok dikkatini çekiyor ve özel olarak otobüsler ile turistler geliyor. Turistlerin geze geze bitiremediği Maden Deresi içerisinde sadece dere değil hatta çok ilgi gösterilen ve çok merak edilen mağaraları var.

Mağaraları çok ilgi duyulan maden deresi İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya ve Muğla illerinden bile gelenler oluyor. Türkiye’nin 81 il ve ilçelerinden gelenler oluyor tabi ki fakat bu illeri saymam da ki amaç bu turistlik iller olmasına rağmen o bölgelerden dahi gelindiğini sizlere anlatmaktır.

Karasu halkı her yıl gitmesine rağmen sıkılmadan, bıkmadan tekrar tekrar gidiyor. Hatta piknik mangal falan yapılacağı zamanlar hemen akla gelen maden deresi oluyor. Mesafe olarak da 10 – 15 km arasında ve araçla yolların pek iyi olmaması sebebiyle 10 dakika sürmektedir.

Araç ile gidecekseniz özellikle yeni araçlarla çok dikkatli kullanmanız lazım dikkat edilmediği takdirde maden deresinden döndüğünüzde aracınıza ön takım yaptırmak zorunda kalacaksınız. Yol tarifi olarak 2 seçeneğiniz olacak 1.si Karasu – Küçük Karasu – Maden Deresi diğer 2. seçeneğimiz ise Karasu – Kuyumcullu – Maden Deresi olaraktır.

Hangi yolu tavsiye edersiniz diye soracak olursanız 1. seçeneğimiz olan Karasu – Küçük Karasu – Maden Deresi olacaktır. Peki neden 1. seçenek yol güzergahı açıklamasını da yapayım hem yol km ve dakika olarak daha kısa hemde yolları daha temizdir. Maden Deresi yoluna girene kadar sıcak asfalttır ve yolu düzgündür. Kesinlikle gitmenizi, görmenizi ve fikir edinmenizi isterim. Eğer madene gittim başka neresi var gidilecek diye sorarsanız diğer makalemde  de onu anlatırım yani Acarlar Longozunu anlatacağım.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir