En iyi Online Sohbet Odaları


Sohbetvar.Net Online sohbet odaları tamamen yeni modern çağa uygun bir şekilde hazırlanmıştır, ister mobil ister bilgisayar üzerinden canlı sohbet odalarına hemen katılabilirsiniz. yeni arkadaşlıklar, dostluklar edinmenin yeni sohbet platformu. hemen şimdi ücretsiz katılın.

Gerçek Kişilerle Canlı Sohbet


Kullanışlı ve kolay sohbet ara yüzü ile, her şehir ve ülkeden yüzlerce kullanıcın katıldığı mobil sohbet odaları katılabilirsiniz, kendi alanında sohbet siteleri aramasında en iyi konumlara sahip olan sohbetvar.net chat sohbet odalarına üye olmadan sohbete katılabilirsiniz.

Karasu Sohbet Chat OdalarıKarasu Sakarya ‘nın ilçesi olmakla birlikte nufusu 66 bin 852 dir.

Karasu Sakarya’nın göz bebeği olmakla birlikte Sakarya’nın Turistlik bölgesidir. İlçenin Denizi, piknik alanları özellikle Maden deresi ve Acarlar Longozu Turistlerin ilgisini çok çekiyor. Sadece Maden deresine ve Acarlar Longozuna özel olarak otobüsler ile turistlerimiz geliyor. Maden deresinin güzelliği, kafa dinlendirmesi ve huzuru hiç bir yerde bulamicağınız şahane mağaları çok sık geziliyor.

Çok güzel olması bir yana çok da tehlikeli olduğunu belirteyim. Yanlış anlaşılmasını istemem mağaraları tehlikelidir. Bunun sebebi de çok yükseklerde ve tepede olmasıdır. Gidip gezilmesi, görülmesi gereken doğal güzelliğin ne olduğunu anlıyacağınız, fakat gezerken de çok dikkatli olmanız gerekecektir. Maden deresi piknik alanları, dinlenme tesisleri gibi de kullanılmaktadır.

İçerisinde günlük kiralayabilceğiniz ahşap çok şirin evleri de mevcuttur. Karasu merkez ile maden deresi mesafesi yaklaşık olarak 18 km dir. Yolları sürekli yenilense de çok sık kullanıldığı için ve sellerden dolayı sürekli güzel olmuyor. Geçtiğimiz senelerde Maden deresine gelen turist rehberi tepeden düşerek hayatını kaybetti sizlere dikkatli olmanızı bu yüzden söylüyorum.

Acarlar Longozu ise Karasu merkeze yaklaşık 14 km dir. Yolları da asfalt ve güzeldir. Dünyada sayılı olan Acarlar Longozu hem piknik alanı olarak kullanılmakta hemde turistlerin merak ettiği gezmek istediği bölgedir. Aynı şekilde Acarlar Longozun da günlük kiralanan ahşap şirin evler mevcuttur.

Karasu ilçesine bir çok illerden talep var ama ağırlık olarak istanbul ve ankaralıya çok sık rastlanıyor. Bunun sebebi ise Karasu ilçemizin iki ile de yakın olması ve ekonomik olarak her ailenin rahatlıkca tatil yapabileceği bir ilçedir. Hatta tatilden de öte günlük yaşantınız ile aynı olacaktır. Karasu ilçesinde kışın fiyatlar ne ise yazın da aynıdır. Tatil bölgesi diye pahalı olur mantığı gelmesin aklınıza ve çok da huzurlu bölgedir.

Karasu Sohbet Chat

Karasu Sohbet Odaları içerisinde sadece karasudan sakaryadan değil Türkiye‘nin 81 il ve ilçelerinden kullanıcıları misafir ediyor. Özellikle yazlıkcı dediğimiz kesimler Karasu Sohbet Odaları kelimelerini çok tercih ediyor. Bunun sebebi ise sahilde, denizde, mahallede gördükleri Bay/Bayan insanları bulma arayışına girmeleridir.

Sunduğumuz tüm hizmetler tamamen ücretsizdir. Üstelik Üye kaydı, şifreleme, kayıt olma gibi bir zorunluluğu yoktur.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir