En iyi Online Sohbet Odaları


Sohbetvar.Net Online sohbet odaları tamamen yeni modern çağa uygun bir şekilde hazırlanmıştır, ister mobil ister bilgisayar üzerinden canlı sohbet odalarına hemen katılabilirsiniz. yeni arkadaşlıklar, dostluklar edinmenin yeni sohbet platformu. hemen şimdi ücretsiz katılın.

Gerçek Kişilerle Canlı Sohbet


Kullanışlı ve kolay sohbet ara yüzü ile, her şehir ve ülkeden yüzlerce kullanıcın katıldığı mobil sohbet odaları katılabilirsiniz, kendi alanında sohbet siteleri aramasında en iyi konumlara sahip olan sohbetvar.net chat sohbet odalarına üye olmadan sohbete katılabilirsiniz.

Karasu Sohbet OdalarıKarasu, Marmara Bölgesi‘nde, Sakarya iline bağlı bir ilçe, doğusunda Kocaali ilçesi, güneyinde Hendekilçesi, güneybatısında Ferizli ilçesi batısında Kaynarca ilçesi ve kuzeyinde de Karadeniz ile çevrilidir.[1]

Marmara Bölgesi’nin Batı Karadeniz ile birleştiği yerde, Sakarya’nın kuzeyinde yer alan ilçe toprakları hafif dalgalı alçak alanlardan oluşmuştur. Karadeniz kıyısındaki düzlüklerin gerisinde hafif eğimlerle yükselen alanlar, bu alanların güneyinde de dalgalı düzlükler bulunur.

Ancak birkaç yıl içerisinde kıyı bölümlerinin bir kısmına dalgakıran yapılarak akıntı kısmi engellenmiştir.. Karasu genelde yazlığa hitap eden ve halk arasında Karadeniz’in Bodrumu diye bilinmekte Yazları nufusu belki 10 katına çıkar fakat kışları çok sakin durgun kafa dinleme yeri hava kapanmaya yakın sokaklarda caddelerde insan görmeniz oldukca düşer.

Yazları ise sabaha kadar sokak caddeler dolu olur disco bar gece hayatı yaşamak oldukca kolay ve basittir. Yazları nufus çok arttığı için google arama motorunda Karasu Sohbet Odaları kelimesi oldukca sık aranır. Yazlıkcıların çoğu kendilerine takılabilcekleri arkadaş, eş ararlar sizler için tamamen ücretsiz arkadaş, eş bulabileceğiniz bir oda açtık odanın adı Karasu Sohbet Odaları sizlerin memnuniyeti için yoğun tempoda Karasu halkına ve Yazlıkcı misafirlerimize Sohbet ortamı sağlıyoruz.

Gireceğiniz Karasu Sohbet Odalarında ise sadece Karasu halkı ve karasuda bulunan misafirlerimiz olacaktır. Aradığınız arkadaş, eşi bulmanızı sağlayacağımıza emin olabilir ve deniyebilirsiniz. Sizlere Karasu’nun Turizminden bahsedeyim ; Kıyı boyunda yazlık daire ve siteler geniş yer tutar.

Pansiyonculuk hizmeti yaygındır. Deniz turizminin yanında son yıllarda Acarlar Longozu (su basar orman) endemik bitki ve hayvan türleriyle, uluslararası boyutta incelenmekte ve ilgi çekmektedir. Maden Deresi Kanyonu yazın aşırı sıcak zamanlarında bile serin atmosferiyle piknikçilerin gözde yeridir.

Küçükboğaz Gölü ilginç oluşumu ile amatör balıkçıların ve piknikçilerin vazgeçemediği yerlerdendir.

Yeni Mahalle Sohbet Odaları

Sakarya Nehrinin denize döküldüğü Sakarya Ağzı görülecek yerlerdendir. Çevresi alkollü ve alkölsüz restaurantları, yeni yapılan yürüyüş yolları, oturma banklarıyla çekici hale gelmiştir. Karasu sahilde kurulması düşünülen sivil havacılık pisti ile yakın zamanda bu konuda da ismini duyurmaya başlayacaktır.

Karasu ve çevresinde karstik taşların varlığından dolayı pek çok küçük ve orta ölçekli mağara mevcuttur. Karasu’da son yıllarda Karasu Limanının yapımına başlanması, serbest bölge ilan edilmesi, tersane kurulması ile birlikte hızlı bir gelişme başlamıştır. Bu olay kent nüfusunun hızla artmasına çok miktarda yeni konut yapılmasına ve arsaların hızla değerlenmesine neden olmuştur.

Sakarya Nehri’ne 2000 yılından itibaren Mersin balığı yavruları bırakılmaktadır. Geçmiş yıllarda Sakarya Nehri ağzında bolca avlanan, belediye ambleminde yer alan Mersin balığı nesli yeniden canlandırılmaya çalışılmaktadır. Nesli tüketilen balığın anısına festival düzenlenmektedir.1987 yapımı Türk filmi Otobüs Yolcuları / İhsaniye – Karasu, Karasu’nun İhsaniye köyünde çekilmiştir.Sakarya merkez’e yaklaşık olarak 55 kilometre mesafede’dir. Kendisine en yakın ilçe olan Kocaali ile arasında yaklaşık 16 kilometre mesafe vardır. İstanbul’a dökülen Melen Çayı ile arasında da 25 kilometre mesafe vardır.

Sunduğumuz Hizmet Tamamen Ücretsiz ve Üyelik Kayıt herhangi bir şart yoktur. Bilmenizi isteriz ki  SohbetVar.NET  ücretsiz hizmet veren bir Markadır.Bir cevap yazın

Kategoriler


Popüler Yazılar


1766 Defa
1424 Defa