En iyi Online Sohbet Odaları


Sohbetvar.Net Online sohbet odaları tamamen yeni modern çağa uygun bir şekilde hazırlanmıştır, ister mobil ister bilgisayar üzerinden canlı sohbet odalarına hemen katılabilirsiniz. yeni arkadaşlıklar, dostluklar edinmenin yeni sohbet platformu. hemen şimdi ücretsiz katılın.

Gerçek Kişilerle Canlı Sohbet


Kullanışlı ve kolay sohbet ara yüzü ile, her şehir ve ülkeden yüzlerce kullanıcın katıldığı mobil sohbet odaları katılabilirsiniz, kendi alanında sohbet siteleri aramasında en iyi konumlara sahip olan sohbetvar.net chat sohbet odalarına üye olmadan sohbete katılabilirsiniz.

Kocaali Sohbet Arkadaşlık OdalarıKocaaliSakarya ilinin ilçesi, Karadeniz Bölgesi‘nin sahilde yer alan en batıdaki yerleşim birimidir.

Başlıca geçim kaynakları: fındık tarımı, hayvancılık ve turizmdir.

14 km uzunluğunda 500 metre genişliğinde kum plajı bulunmaktadır. İlçenin güneyinden başlayan Maden Deresi kuzeyde Karadenize dökülmektedir. İklim tipik Türkiye’de Karadeniz iklimi özellikleri göstermektedir. Tarihi özelliği olan alanlar şunlardır; Maden Deresi’nde Osmanlı döneminden kalma maden ocakları Şerbetpınarı’nda manastır, Gümüşoluk (tarihte:Belazâr-Bolazar) köyüdür. Ayrıca ilçede sahildeki yerleşim kurulumu ilçe belediyesinin aldığı kararla iki buçuk kat ve bahçe nizamlıdır. İstanbul’a iki saat Ankara’ya üç saat mesafede olup, sanayiciler için belediye olarak teşvik yapılmaktadır.

Kocaali’nin ilk kuruluş yeri, bugün futbol stadının olduğu alandır. Burada adı Ceharköy olan yerleşme bulunuyordu. Halk günümüzde bu alana Ciharköy demektedir. Hastalık nedeniyle daha yükseklere, bugünkü yerine göç ederken halka yardımcı olan iri gövdeli Ali isimli kişiye izafeten adı Kocaali yapılmıştır.

Kocaali’nin şu anki yeri tam olarak ilk yerleşim yeri değildir. Bugün futbol sahasının olduğu alanda Ceharköy adıyla bir köy bulunmaktaydı. 1900 yılların başlarında sulak ve batak olan bu bölgeden kaynaklanan sıtma ve benzeri hastalıklar nedeniyle deniz seviyesinin yaklaşık 15 metre yükseltisi olan şu anki yerleşim yerine taşınmıştır. Kocaali Sakarya’nın kuzeyinde Karadeniz sahilinde 40,000’e ulaşan nüfusuyla yıllara göre büyüklük gösteren bir ilçedir, doğusunda Akçakoca güneyinde Hendek batısında Karasu ilçeleri bulunmaktadır.

Kocaali Sohbet Siteleri

Sohbet Odaları içerisinde Sakarya’nın 16 ilçesinden herkezi görüp konuşabilirsiniz. Eğer ki Sakarya’lıysanız veya Sakarya’da ikamet ediyorsanız kullanıcıların aralarında tanıyacağınız insanlar da çıkabilir. Tanınmanızı istemiyorsanız adınız ile değil nick (takma isimler) ile girerek Sohbet Chat yapabilirsiniz.

Kocaali Sohbet Siteleri denince akla sadece Kocaali için özel yapılmış sadece Kocaalilerin olduğu Sohbet Siteleri geliyor. Fakat unutmayalım ki diğer il ve ilçelerden Sakarya, Kocaali’den arkadaşlar, dostlar arayışında olan kullanıcılarımız da bu odaları kullanıyor.

Bu şu demek değildir ki Kocaali Sohbet Odaları diye sadece Kocaali’den veya Sakarya’dan kullanıcılar var diye düşünmeyin Kocaali Sohbet Odaları içerisinde Kocaali ilçesinden veya Sakarya ilinden Bay/Bayan arkadaş, dost arayışında olan kullanıcılarımız da odalar içerisinde Sohbet Chat yapmakta özgürdür diğer il ve ilçelerden de kullanıcılar muhakkak ki vardır.

Sakarya Sohbet Odaları

16 ilçenin Sohbet Odaları kelimesini kapsayan hepsini tek bir adres içerisine dolduran Sohbet Sitesidir. Bunlar ise;Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir