En iyi Online Sohbet Odaları


Sohbetvar.Net Online sohbet odaları tamamen yeni modern çağa uygun bir şekilde hazırlanmıştır, ister mobil ister bilgisayar üzerinden canlı sohbet odalarına hemen katılabilirsiniz. yeni arkadaşlıklar, dostluklar edinmenin yeni sohbet platformu. hemen şimdi ücretsiz katılın.

Gerçek Kişilerle Canlı Sohbet


Kullanışlı ve kolay sohbet ara yüzü ile, her şehir ve ülkeden yüzlerce kullanıcın katıldığı mobil sohbet odaları katılabilirsiniz, kendi alanında sohbet siteleri aramasında en iyi konumlara sahip olan sohbetvar.net chat sohbet odalarına üye olmadan sohbete katılabilirsiniz.

Konya Sohbet OdalarıKonyaTürkiye‘nin yüz ölçümü bakımından en büyük ili ve en kalabalık yedinci şehridir. 31 ilçeden oluşur. Konya İl Nüfusu: 2.250.020’dir. (2020) [1] Trafik plaka numarası 42’dir.[3] 1875’te kurulan Konya Belediyesi, 1987’de çıkarılan 3399 sayılı yasa gereğince “büyükşehir” statüsüne kavuşmuş olup 1989’dan beri belediye hizmetleri bu statüye göre yürütülmektedir. 2014’te 6360 sayılı kanun ile büyükşehir belediyesinin sınırları il mülki sınırları oldu.

Ekonomik açıdan Türkiye’nin gelişmiş kentlerinden biri olan Konya doğal ve tarihsel zenginlikleriyle de önem taşır. Dünyanın en eski yerleşimlerinden biri olan Çatalhöyük, 2012 yılında UNESCO Dünya Miras Listesi‘ne alınmıştır. Şehir Anadolu Selçukluları’nın ve Karamanoğulları’nın başkentliğini yapmıştır. Türkiye’nin en önemli sanayi kentlerinden birisidir. Anadolu Kaplanları‘ndandır.

Şehrin futbol takımı Konyaspor’dur. Yöresel yemekleri Etliekmek, Bamya Çorbası, Mevlana böreği, Yağ Somunu, Tirit, Konya Pilavı, Sac arası ve fırın kepabı’dır. Konya’nın simgeleri Mevlana Müzesi (Kubbe-i Hadrâ), çift başlı kartal‘dır. Bu demek oluyor ki Konya Sohbet Odalarına Konyanın 31 ilçesinden insanlarla konuşup görüşebilirsiniz. Konyaya özel açtığımız Sohbet odaları içerisinde dilediğinizce Sohbet ederek eğlenebilirsiniz bunun yanı sıra radyomuzdaki online djlere istek parçalarda bulunup bir yandan kanalımızda sohbet ederken dilediğiniz parçaları dinleyerek eğlenceli bir şekilde vaktinizi geçirebilirsiniz.

İçerisinde Oyun Kelime yarismaları ve islami soru cevap olan kanallarımızda var ister oyunlarda skorlar yaparak vakit öldürebilirsiniz isterseniz islam odasında vaktinizi dini eğitimle geçirerek bilgilerinizi güçlendirip bilgilerinizi tazeleyebilirsiniz. Sohbetvar.Net ‘de sadece Konyaya özel değil Türkiyenin 81 iline özel odaları mevcuttur. Bu konyalıyım veya konyada ikamet ediyorum konya odasında durmak zorundayım öyle bişey yok aradığınız arkadaş eşi başka şehirlerde de arıyabilirsiniz.

Zamanızı eğlenceli ve keyifli geçirmeniz için web sitemiz mobil uyumludur bağlantı sorunları hız sorunları yaşamak istemiyorsanız Android kullanıcılar için Playstoreden iOS kullanıcıları için Applestoreden sizlere özel yapılmış uygulamaları ücretsiz indirebilirsiniz. Sohbet odalarımız tamamen ücretsiz hizmet vermektedir ayrıca nick (rumuz) kayıt etme zorunluluğu da yoktur dilediğiniz takdirde nick kayıt edebilirsiniz. Şehir odaları haricinde özel odalarımız ve Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş, Trabzonspor, SakaryaSpor vs. gibi takım kanallarımızda mevcut Sohbet odalarında takım kanallarını ne yapacaz diyenler için söylüyorum takımınızın kanallarına girerek takımınıza destek olarak içerisinde takımlar hakkında yorum şikayet öneri eleştiriler yaparak sohbet edebilirsiniz.

Konya Chat Odaları

Chat denince akla kötü şeyler gelmesin Chat kelimesi de Sohbet kelimesinin aynısı Chat yapıyorum Chatleşiyorum gibi kelimeler kullanıldığında hemen ön yargı ile cevaplar veriliyor aslında Chat ile Sohbet kelimesi aynı anlama çıkar peki ozaman neden iki kelime ile odalar açılıyor tek oda olur ise topluluk tek bir odaya yığılacak ve kanal genelinde sohbet edilirken sohbetler karışacak ve çorba gibi olacak oyüzden sizlerin daha sağlıklı ortamda daha sağlıklı bir sohbet etmeniz için ayrı ayrı odalar açıyor ve girişler kısım kısım odalara bölünüyor.

Konya Sohbet Odaları Kuralları

Sohbet odaları sizler için hizmet veriyor hizmete saygı duymamak oda içerisinde siyaset konuşmak, küfür etmek, argo konuşmak kullanıcıları rahatsız ve taciz de bulunmak kesinlikle yasaktır. Bunlar yapılır ise koruma botları oto ban yani sizi odalardan otomatik olarak atıcaktır. Unutmayalım ki bu Ortam sizler için sağlanmış anlayışınız için Teşekkür ediyorum.1 Yorum

  1. Jack-Daniels

    6 Kasım 2021 at 06:08

    Djleriniz çok iyi çok yardımcı oldular bu yorumu djlerinizin kıymetini bilin diye yazıyorum

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir