En iyi Online Sohbet Odaları


Sohbetvar.Net Online sohbet odaları tamamen yeni modern çağa uygun bir şekilde hazırlanmıştır, ister mobil ister bilgisayar üzerinden canlı sohbet odalarına hemen katılabilirsiniz. yeni arkadaşlıklar, dostluklar edinmenin yeni sohbet platformu. hemen şimdi ücretsiz katılın.

Gerçek Kişilerle Canlı Sohbet


Kullanışlı ve kolay sohbet ara yüzü ile, her şehir ve ülkeden yüzlerce kullanıcın katıldığı mobil sohbet odaları katılabilirsiniz, kendi alanında sohbet siteleri aramasında en iyi konumlara sahip olan sohbetvar.net chat sohbet odalarına üye olmadan sohbete katılabilirsiniz.

Meram Sohbet Arkadaşlık SiteleriMeramKonya ilinin merkez ilçelerinden olup, şehrin güneybatı kısmında yer alır. Ankara-Konya, Isparta-Konya, Antalya-Konya, Mersin-Konya ve Adana-Konya olmak üzere beş önemli yolun geçtiği merkezdedir.

Tarihi Evliya Çelebi, seyahatnamesinde gezip gördüğü yerler arasında bağ, bahçe, bostanlardan söz ederken bağlık-bahçelik bu yerlere her defasında “Bağ-ı Meram” (Meram Bağı) ifadesini kullanmaktadır . Hatta buraların Konya’nın Meramı gibi olduğunu ifade etmektedir. Konya’nın son kilisesi olan Aziz Pavlus Kilisesi burada bulunmaktadır.

Ekonomisi Tarımsal alanların çok olduğu ilçenin büyük bir bölümü sit alanı kapsamında olduğundan, birçok bölgede yapılaşmaya izin verilmemektedir. Altınapa’dan gelip, tarihi Meram Köprüsü’nden, Meram Eski Yol’u takip ederek tarımsal alanları sulayan Meram Çayı da adından da anlaşılacağı üzere ilçede bulunmaktadır.

Eğitimi Konya Üniversitesi Eğitim Fakültesi başta olmak üzere, İlahiyat Fakültesi ve Tıp Fakültesi bu ilçenin sınırları içindedir.

Turizm Altınapa Barajı’ndan gelen Meram Deresi etrafındaki çamlıklar, çay bahçeleri, piknik alanları ve dinlenme tesislerinden oluşan bir mesire yeridir. Yazın en sıcak günlerindeki serin, esintili ve çam kokulu havası, akarsuyu, gül bahçeleri ve ormanlık alanlarıyla yerli ve yabancı misafirlerin dinlenme yeri olmuştur.

Meram Sohbet Odaları

Konya’nın meram ilçesi için hizmete sunulmuş fakat içerisinde sadece Konya’dan değil Türkiye’nin dört bir yanından kullanıcılara sahiptir. Türkiyenin diğer il ve ilçelerinden kullanıcıların Meram Sohbet Odaları içerisinde ne işi var diye sorarsınız. Hemen sizlere açıklamasını yapayım. Meram Sohbet Odaları sadece meram’ın hatta Konya’nın kullandığı odalar değildir.

Şöyle ki örneğin ; Ankara, adana ,trabzon, izmir veya istanbuldan kullanıcılar Konya içerisinde veya Meram ilçesinde Bay/Bayan arkadaşlar arayışında olabilirler. Konyadan arkadaş, eş, dost arıyan kullanıcılar doğru odadalar. Türkiye’nin 81 ili ve ilçelerinden herkezin ama herkezin Sohbet Odaları içerisinde Sohbet Chat yapmaya hakkı vardır.

Meram ilçesini aranızda kaç kişi bilir bilmem ama meram halkının haricindekiler ya öğrenci yada askerdir. Asker topluluğu daha ağır basan meram ilçemizde Sohbet Odaları kelimesi günümüzde çok aranıyor. Hele ki özellikle hafta sonları hafta sonlarında Sohbet, Chat, Arkadaşlık, Arkadaş bulma kelimeleri çok fazla kullanılıyor. Bunun sebebi ise Meramda hafta sonları çarşı izinlerine giden askerlerin çoğu hep internet cafede arkadaş arıyor.

Öğrencileri askerler kadar olmasa da öğrencileri de yeterince var. Hafta içi bunu pek farketmezsiniz ama hafta sonu özellikle Alaattin tepesine gittiğinizde çoğu asker az bir miktarıda öğrenci olucaktır.Askerlerin hafta sonu çarşı programları genelde çarşıya gittiği gibi karışık melemen kahvaltıdan sonra internet cafe sonra Alaattin tepesi veya önce Alaattin tepesi sonrası internet cafedir. 🙂Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir