En iyi Online Sohbet Odaları


Sohbetvar.Net Online sohbet odaları tamamen yeni modern çağa uygun bir şekilde hazırlanmıştır, ister mobil ister bilgisayar üzerinden canlı sohbet odalarına hemen katılabilirsiniz. yeni arkadaşlıklar, dostluklar edinmenin yeni sohbet platformu. hemen şimdi ücretsiz katılın.

Gerçek Kişilerle Canlı Sohbet


Kullanışlı ve kolay sohbet ara yüzü ile, her şehir ve ülkeden yüzlerce kullanıcın katıldığı mobil sohbet odaları katılabilirsiniz, kendi alanında sohbet siteleri aramasında en iyi konumlara sahip olan sohbetvar.net chat sohbet odalarına üye olmadan sohbete katılabilirsiniz.

Mersin Canlı Sohbet OdalarıMersin Canlı Sohbet Odaları içerisinde Sohbet Chat yapmaya başlamadan önce sizlere biraz Mersin ilini tanıtayım. İlimizi tanıtmaya Akdeniz ilçesinden başlayalım. Tanıyalım ki odaları içerisinde Sohbet edeceğimiz kullanıcıların yaşadıkları yerler, bölgeler hakkında bilgilerimiz olsun.

Akdeniz Nerede? Akdeniz Nerenin İlçesi?

Hakkında Bilgiler ve Detaylar

AkdenizMersin ilinin bir merkez ilçesidir. Mersin Büyükşehir Belediyesi’ne bağlıdır. Kuzeyinde Toroslar, güney batısında Yenişehir, doğusunda ise Tarsus ilçeleri bulunmaktadır. Mersin Limanı, Mersin Serbest Bölgesi, Şehirler Arası Terminali, Türkiye‘nin en büyük gökdelenlerinden olan 52 katlı Mertim Kulesi, Atatürk Parkı ve Mersin Atatürk Evi burada bulunmaktadır. Son derece kozmopolit bir demografik yapıya sahiptir. Yoğun bir gayrimüslim nüfusa ev sahipliği yapar. Çok sayıda kilise ve katedral bulunur.

Türkiye’nin en aktif kültür merkezlerinden biri olan Mersin Kültür Merkezi bu ilçede Cumhuriyet Meydanı arkasında ve Ortodoks Kilisesinin yanında bulunmaktadır.

İlçe ticari hacmi bakımından Türkiye’de ilk 5 büyük ilçe arasındadır. Türkiye’nin en büyük limanı olan Mersin Limanı, Akdeniz ilçesinde bulunmaktadır. Bunun etkisiyle de ilçede yoğun tercüme bürosu ve noter bulunmaktadır. İçel Sanat Kulübü de bu ilçede bulunmaktadır.

Atatürk’ün Mersin’e birçok kez geldiğinde kaldığı ev ve konak bu ilçede yer almaktadır. Mersin’in en iyi semti olarak gösterilen Çamlıbel de bu ilçede yer almaktadır. Hukuk bürosu, resmî daireleri, hastaneleri ve okulları, Mersin Valiliği ve Mersin Büyükşehir Belediyesi’ni bünyesinde bulundurmasıyla Mersin’in ve Türkiye’nin en önemli ilçelerinden biridir.

Akdeniz’de Gezilecek Yerler?

 

 1. Yapraklı Koyu
 2. Erdemli Talat Göktepe Çamlığı
 3. Sertavul Geçidi
 4. Kayacı Vadisi
 5. Adam Kayalar
 6. Cennet Cehennem Mağaraları
 7. Tisan Yarımadası
 8. Köşekbükü Mağarası
 9. Gilindire Mağarası
 10. Kızkalesi Plajı
 11. Olba Antik Kenti
 12. Softa Kalesi
 13. Akçakıl Koyu
 14. Astım Dilek Mağarası
 15. Öküzlü Ören Yeri
 16. Üçgüzeller Mozaik Müzesi
 17. Boğsak Koyu
 18. Taşucu İncekum Plajı
 19. Sinap Kalesi
 20. Uzuncaburç Kalıntıları

Mersin iline yolunuz düşerse bu saydığım 20 yeri gezmenizi tavsiye ederim. Bu 20 yeri bir daha tekrar görme şansınız olmayabilir. Oyüzden Mersin iline gittiğinizde kesinlikle gitmenizi tavsiye ederim.

Mersin Sohbet Odaları içerisinde sadece Mersin değil Türkiye’nin 81 il ve ilçelerinden kullanıcılar var. Diğer illerden olup da Mersin Sohbet Odaları içerisine girmelerinin sebebi ise kendilerine Mersin ilinden Bay/Bayan arkadaşlar aramalarıdır.

Mersin Sohbet Odaları içerisine öğrenci, bekar, dul ve evliler vardır. Sohbet Odalarımız içerisinde her il ve ilçelerden kullanıcılar Sohbet Chat ve kendilerine arkadaşlar arıyorlar.

Mersin AkdenizBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir