En iyi Online Sohbet Odaları


Sohbetvar.Net Online sohbet odaları tamamen yeni modern çağa uygun bir şekilde hazırlanmıştır, ister mobil ister bilgisayar üzerinden canlı sohbet odalarına hemen katılabilirsiniz. yeni arkadaşlıklar, dostluklar edinmenin yeni sohbet platformu. hemen şimdi ücretsiz katılın.

Gerçek Kişilerle Canlı Sohbet


Kullanışlı ve kolay sohbet ara yüzü ile, her şehir ve ülkeden yüzlerce kullanıcın katıldığı mobil sohbet odaları katılabilirsiniz, kendi alanında sohbet siteleri aramasında en iyi konumlara sahip olan sohbetvar.net chat sohbet odalarına üye olmadan sohbete katılabilirsiniz.

Sakarya Canlı SohbetBu makalemde sizlere Sakarya‘nın Karasu ilçesi için bilgiler vereceğim.

Karasu Hakkında

Yolları berbat iken daha da berbatlaşan Karasu ilçemiz yeni belediye başkanımız ile düzelmeye başladı. Karasu ilçemiz bodrumdan daha da güzel olacağına gittikçe kötüye gitti.

Şimdi ise yeni belediye başkanımız çalışıyor. Karasu ilçemizi güzelleştiriyor yollarımızın çoğu asfalta döndü. Karasu ilçemiz yavaş yavaş kendine geliyor güzelleşen ilçemiz gittikçe bodrumdan daha da güzel oluyor. İnşaallah çalışmalar bitmez hizmet bitmez ve daha da güzelleşir ilçemiz.

Aslında Karasu ilçemiz Türkiye’nin en güzel tatil bölgesi diyebilirim. Bundan önce sadece hizmet ve bakım olmadığı için yolları insanı Karasu ilçesinden soğutuyordu diyebilirim. Fakat şimdi ise hizmet ve bakım geldi. İstanbul ve Ankara gibi iki büyük metropol şehre yakın olması sebebi ile çok rövanş’dadır. Gayrimenkul yatırımları için birebir olan Karasu ilçemizde konut fiyatları da oldukça uygundur.

Gayrimenkul fiyatlarını gördüğünüzde bu fiyatlara gayrimenkul mü olur diyeceğiniz kadar ucuz. Üstelik bu zamana kadar Karasu ilçesinden gayrimenkul aldım ama zarar ettim diyeni daha görmedim. Hemde Karasu ilçemizin bundan önce ki halini anlattım sizlere o haliyle dahi kimseye zarar ettirmemiştir. Bir de şimdiyi düşünün derim, hizmet ve bakımın gelmesi ile adeta güzelleşen ilçemizde konutlar bedava diyebilirim.

Acarlar Longozu

Karasu ilçemizde birden çok gezebileceğiniz mükemmel yerler var. Hangini söylesem, anlatsam bilemedim. Türkiye ilimizde sayılı olan Acarlar Longozundan bahsedeyim. İçerisinde hem piknik, mangal yapılan hemde gezip, tozup, temiz hava alarak stres atabileceğiniz yerdir.

Doğa güzelliklerini başka bir bölgede göremezsiniz. Karasu ilçemizin köyünde olan Acarlar Longozu her yıl binlerce turisti ağırlamaktadır. Hemde öyle böyle değil yurt dışından Acarlar Longozuna özel turlar geliyor. Her türlü insanları görebileceğiniz Acarlar Longozunda sessiz sakin ortam bulmak çok da zor olmasa gerek.

Uzunluğuna uzun ve büyük olan Acarlar Longozu içerisinde orman ve etrafında bahçeleri de vardır. Bundan sebep temiz havası hiç bozulmamakta olup üstelik bakımı zamanında yapılan hizmet gören bir bölgedir. Acarlar longozuna özel otoparkı da bulunuyor araçlarınızla gittiğinizde park sıkıntısı yaşamazsınız. İçerisinde Acarlar Longozuna ait ahşap tek katlı şirin kiralık evler de var. Bu evleri günü birlik veya haftalık kiralayabilirsiniz üstelik kiraları da pahalı değil çok da cazip rakamlardır.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir