En iyi Online Sohbet Odaları


Sohbetvar.Net Online sohbet odaları tamamen yeni modern çağa uygun bir şekilde hazırlanmıştır, ister mobil ister bilgisayar üzerinden canlı sohbet odalarına hemen katılabilirsiniz. yeni arkadaşlıklar, dostluklar edinmenin yeni sohbet platformu. hemen şimdi ücretsiz katılın.

Gerçek Kişilerle Canlı Sohbet


Kullanışlı ve kolay sohbet ara yüzü ile, her şehir ve ülkeden yüzlerce kullanıcın katıldığı mobil sohbet odaları katılabilirsiniz, kendi alanında sohbet siteleri aramasında en iyi konumlara sahip olan sohbetvar.net chat sohbet odalarına üye olmadan sohbete katılabilirsiniz.

Sakarya SohbetSakarya Sohbet Odaları içerisinde Sohbet Chat yapmaya başlamadan önce sizlere Sakarya ilimizi tanıyalım. İlimizi tanıyalım ki Sakarya Sohbet Odaları içerisinde Sohbet ederken yabancılık çekmeyin.

Sakarya ‘da Gezilecek Yerler

Şehir Hakkında; Marmara Bölgesi’nin Çatalca-Kocaeli bölümünde yer alan Sakarya, Türkiye’nin en kalabalık yirmi ikinci şehridir. Kuzeyde Karadeniz, batı da Kocaeli ve Bursa, doğuda Düzce, güneyde ise Bolu ve Bilecik ile komşu olan şehir, 2018 yılının verilerine göre yaklaşık 1 milyon nüfusa sahiptir.

Türkiye’nin en uzun üçüncü nehri olan Sakarya Nehri kıyısına kurulan şehir, geçmişte birçok uygarlığa ev sahipliği yapmıştır. Coğrafi konumu sebebiyle, tarih boyunca oldukça önemli bir yerleşim yeri olan Sakarya, aynı zamanda konumu nedeniyle de sürekli olarak İstanbulAnkara arası seyahat edenlerin uğrak noktası olmuştur. Sakarya’da gezilecek yerler listesinde; gölleri, yaylaları, parkları, nehirleri ve diğer tüm güzellikleri bir arada bulabilirsiniz.

Kaç Günde Gezilir; Sakarya’yı ortalama 2 günde gezebilmeniz mümkün.

Ziyaret Etmek İçin En İyi Zaman; Sakarya’ya Temmuz ve Ağustos aylarında ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz. Hem deniz turizmi için hem de yayla şenlikleri için oldukça ideal bir zamandır.

Müze Kartları; Türkiye’nin birçok şehrinde geçerli olan Müzekart, Kültür Bakanlığı’na bağlı tüm müzelerde ücretsiz giriş yapma imkanı tanıyor.

Havalimanı Merkez Ulaşım; Bu konu hakkında daha detaylı bilgi için, ”Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Sakarya’ya Nasıl Gidilir?” adlı yazımızı inceleyebilirsiniz.

Ne Yenir; Sakarya’nın meşhur yemekleri arasında; dımbıl çorbası, pekmezli ayva dolması, bal kabaklı ekmek, ıslama köftesi ve pırasalı börek yer alıyor.

Çark Caddesi

Burası neresi? Adapazarı ilçe sınırında yer alan Çark Caddesi, alışveriş caddesi olarak biliniyor. Şehrin sembolü olan bu cadde, trafiğe kapalıdır ve neredeyse 24 saat boyunca canlı ve hareketlidir. Her iki tarafında da dükkan bulunan cadde içerisinde; otel, eğlence merkezleri, bar, restoran ve cafe gibi birçok hizmet yer alıyor. Kesinlikle Sakarya’da gezilecek yerler listenizde bu cadde bulunmalı ve hem yürüyüş yapmalı hem de doya doya alışveriş yapmalısınız.

Kırkpınar Mahallesi

Burası neresi? Çerkezler’in kurdukları ilk yerleşim yeri olan Kırkpınar, yemyeşil bitki örtüsü ile adeta cennet gibi bir yerdir. Günümüzde nüfusu azalmış olsa da, Çerkez nüfusu hala baskın bir durumdadır. Turistlerin sıklıkla tercih ettiği yerlerden biri olan Kırkpınar Mahallesi, sokakları, yerel halkı, geniş bahçeli evleri, parkları ve zengin mutfağı ile sizlerin de ziyaretini bekliyor.

Bağdat Caddesi

Kırkpınar Mahallesi’nin tam ortasından bulvar tadında bir Bağdat Caddesi yer alıyor. Üzerinde mekanların sıra sıra dizildiği Bağdat Caddesi, Kırkpınar’ın kalbidir desek, yanılmayız. Yaz aylarında, açık hava konserlerinin yapıldığı bu yere bayılacaksınız. Yemyeşil çimlere uzanarak, sevdiğiniz şarkılara eşlik etmek mi? Kulağa fazlasıyla hoş geliyor.

Yeni MahalleBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir