En iyi Online Sohbet Odaları


Sohbetvar.Net Online sohbet odaları tamamen yeni modern çağa uygun bir şekilde hazırlanmıştır, ister mobil ister bilgisayar üzerinden canlı sohbet odalarına hemen katılabilirsiniz. yeni arkadaşlıklar, dostluklar edinmenin yeni sohbet platformu. hemen şimdi ücretsiz katılın.

Gerçek Kişilerle Canlı Sohbet


Kullanışlı ve kolay sohbet ara yüzü ile, her şehir ve ülkeden yüzlerce kullanıcın katıldığı mobil sohbet odaları katılabilirsiniz, kendi alanında sohbet siteleri aramasında en iyi konumlara sahip olan sohbetvar.net chat sohbet odalarına üye olmadan sohbete katılabilirsiniz.

Sapanca Canlı Sohbet ChatSapanca gezilecek yerler listesine nereleri eklemeli? Göl kenarında huzur dolu saatler geçirmekten, farklı mutfak kültürlerine özgü lezzetleri tatmaktan ve doğayı keşfetmekten hoşlanıyorsanız, Sapanca’yı çok seveceğinizden eminim.

Konumu sayesinde hem hafta sonu kaçamakları hem de uzun soluklu tatiller için ideal rotalar arasında gösterilen Sapanca, tarihsel açıdan da doyurucu içeriğe sahip. Hal böyle olunca Sapanca gezilecek yerler listenizi hazırlarken seçimlerinizi özenle yapmanız gerekiyor.

Tabii dilerseniz sizin için derlediğim listeye de sadık kalabilirsiniz. “Sapanca’da ne yapılır?” araştırmasına girişmeden önceyse sunduğum önerilere göz atabilirsiniz.

Sapanca Gezilecek Yerler Listesi

Sapanca haritası, Sapanca gezilecek yerler listesi konumları

Sapanca’da gezilip görülmesi gereken yerler:

 1. Sapanca Gölü & Sahili Yürüyüş Yolu
 2. Kırkpınar
 3. Maşukiye
 4. Kartepe / Kayak Merkezi
 5. Rüstempaşa Camii
 6. Rahime Sultan Camii
 7. Hasan Fehmi Paşa Camii
 8. Camii Cedid
 9. Sakarya İl Ormanı Tabiat Parkı
 10. Kuzuluk Kaplıcaları
 11. Ormanya
 12. Yaylalar

1. Sapanca Gölü & Sahili Yürüyüş Yolu

sapanca sahili Sapanca gezilecek yerler

Sapanca Gölü ve kıyısında yer alan yürüyüş yolu, son yıllarda bölgede en çok ilgi çeken yerlerin başında geliyor. Bölgeye canlılık katan gölün bünyesinde barındırdığı doğal güzelliklerin keyfini sürmek için bu harika yürüyüş parkurunu Sapanca gezilecek yerler listenizin ilk sırasına yazabilirsiniz.

Sapanca Gölü’nün en sevdiğim yanı, ziyaretçilerine dört mevsim farklı olanakları değerlendirme fırsatı tanıması. İlginin bir hayli yoğunlaştığı yazın bu bölgeye gelirseniz, gölde yüzüp serinleyebilir ya da su sporlarına yoğunlaşabilirsiniz.

Sakin atmosferi seviyorsanız, ekim ve nisan ayları arasındaki uzun zaman aralığında buraya gelip rahatça kafa dinleyebilirsiniz.

Gölü çevreleyen sahil kesimindeki düzenleme gerçekten de iyi düşünülmüş. Çünkü yerleştirilen banklar sayesinde oturup çevreyi izlemek ve güzel manzaraları fotoğraflamak oldukça rahat hale gelmiş.

Ayrıca bisiklet, koşu ve yürüyüş için farklı yollar oluşturulmuş. Böylece kimsenin kimseyi rahatsız etmemesi sağlanmış. Göl kıyısında pedal çevirmek isterseniz, çevredeki birçok mekânda sunulan bisiklet kiralama seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Eskiden belediye bu konuda gezginlere kolaylık sunuyormuş. Ancak verilen hizmeti suistimal eden çok olunca iş çevredeki bakkallara, kafelere ve otellere düşmüş.

Bölgede vakit geçirirken bir anda midenizden açlık sinyalleri yükselirse rotanızı Reis’in TeknesiMajaSasa HarmanlıkHeinz Restaurant gibi yeme-içme mekânlarına çevirebilirsiniz. İsimlerini andıklarıma ek olarak ayrıca bölgede farklı bütçe ve damak tatlarına hitap eden daha birçok yer olduğunu da yeri gelmişken belirteyim.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir