En iyi Online Sohbet Odaları


Sohbetvar.Net Online sohbet odaları tamamen yeni modern çağa uygun bir şekilde hazırlanmıştır, ister mobil ister bilgisayar üzerinden canlı sohbet odalarına hemen katılabilirsiniz. yeni arkadaşlıklar, dostluklar edinmenin yeni sohbet platformu. hemen şimdi ücretsiz katılın.

Gerçek Kişilerle Canlı Sohbet


Kullanışlı ve kolay sohbet ara yüzü ile, her şehir ve ülkeden yüzlerce kullanıcın katıldığı mobil sohbet odaları katılabilirsiniz, kendi alanında sohbet siteleri aramasında en iyi konumlara sahip olan sohbetvar.net chat sohbet odalarına üye olmadan sohbete katılabilirsiniz.

Sapanca Sohbet Arkadaşlık SitesiSapancaSakarya iline bağlı ilin batı sınırında yer alan ilçe. Nüfusu 2020 itibarıyla 43.018’dir.

Sakarya ilimizin gözdesi olan Sapanca son yıllarda inanılmayacak şekilde pirim yapmıştır. Önceleri gayrimenkullerin para etmediği sapanca şuanda 100m2 arsa alınmaz fiyatlara çıkmıştır. Bunun sebebi ise son yıllarda Arapların sapancaya dolması olmuştur. Sapanca gölünün fiyatları uçurduğu herkesce biliniyor. Arapların göl, deniz manzaralı yer taleplerini fırsat bilen sapancalı halkımız 4 bilemediniz 5 sene önce arapların sapancaya dolmasını çok iyi değerlendirdiler. Şimdi ise sapanca resmen arap şehri oldu.

Sapanca Göl Hikayesi

Sapanca’nın sizlere hikayesini anlatayım. Göl kordon boyuna girişte bir yaşı çifci ile öküz arabası yanında ise yaşlı ermiş vardır. Sapanca gölünün altında bir kasaba varmış hikayesi bu kişilerden ve gölden ibarettir. Birgün yaşlı ermiş deyneği ile güneşin altında yürüyormuş çok susamış ve yolunun üstünde olan evlerden su istemiş ve evlerdekilerin kimisi kapısını açmamış kimisi ise su vermemiş. Ermiş yürüdükce arkasından su geliyormuş ona kapı açmayan ve su vermeyenler suların altında kalıyormuş. Ermiş yürüye yürüye giderken su da peşinden geliyormuş.

En son ermiş yol üstünde tarlada öküz ile çalışan çifciyi görmüş. Çifciden su istemiş ve çifci suyunu ermişe vermiş. Ermiş suyu içtikten sonra çifciye arkana bakmadan yukarı tepeye doğru koş demiş ve çifci yukarıya koşmaya başlamış, kasabayı kompile su basarak evler tarlalar göl olmuş hatta çok kuraklık olduğunda sapanca gölünün içinde cami minaresi görülmektedir.

Sapanca Sohbet Odaları

Sapanca Sohbet Odaları içerisinde Sapanca, Sakarya hatta Türkiye‘nin 81 il ve ilçelerinden Bay/Bayan arkadaş, eş, dost arayışında olan kullanıcılarımız Sohbet Odaları içerisinde Chat yapıyor. Sohbet Odaları amacı sadece arkadaş bulma değil odalar içerisinde Sohbet Muhabbet ederek içinizi dökebilirsiniz. Unutmayalım ki insanlar en iyi içlerini tanımadıklarına dökebilirler. Psikologlara giderek seans başı 200 – 300 TL vermektense Sohbet Odaları içerisinde Arkadaşlar edinerek onları psikologlar gibi görerek içinizi dökebilirsiniz. Sohbet Odaları hizmetini tamamen ücretsiz sağlıyoruz. Üstelik üye olmak, şifrele yapmak, nick kayıt etmek gibi bir zorunluluğunuz kesinlikle yoktur. Gerekirse her seferinde bile değişik kayıtsız nickler ile girerek odalar içerisinde Sohbet edebilirsiniz.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir