En iyi Online Sohbet Odaları


Sohbetvar.Net Online sohbet odaları tamamen yeni modern çağa uygun bir şekilde hazırlanmıştır, ister mobil ister bilgisayar üzerinden canlı sohbet odalarına hemen katılabilirsiniz. yeni arkadaşlıklar, dostluklar edinmenin yeni sohbet platformu. hemen şimdi ücretsiz katılın.

Gerçek Kişilerle Canlı Sohbet


Kullanışlı ve kolay sohbet ara yüzü ile, her şehir ve ülkeden yüzlerce kullanıcın katıldığı mobil sohbet odaları katılabilirsiniz, kendi alanında sohbet siteleri aramasında en iyi konumlara sahip olan sohbetvar.net chat sohbet odalarına üye olmadan sohbete katılabilirsiniz.

Sinop SohbetSinop Sohbet , Sinop Sohbet Odaları , Sinop Canlı Sohbet , Sinop Canlı Sohbet Odaları , Sinop Chat , Sinop Chat Odaları , Sinop Canlı Chat , Sinop Canlı Chat Odaları hakkında bilgiler vereyim.

Sinop Sohbet

Odalarımız içerisinde Sohbet Chat yapmaya başlamadan önce bilmenizi isteriz ki Sohbet Odaları içerisine 18 yaş altında kullanıcıların girmesi kesinlikle yasaktır. Sohbet Odalarımız 18 yaş üstü için uygundur ve yetişkinler için Sohbet imkanı sağlanıyor.

Sinop Sohbet Odaları içerisine üyelik yapmadan, şifreleme ile uğraşmadan, kayıtsız, şartsız bir şekilde girebilir Ücretsiz Sohbetin keyfini çıkarabilirsiniz. Evet yanlış duymadınız Ücretsiz hemde Tamamen Ücretsiz Bedava Sohbet imkanı sağlamaktayız.

Sohbet Odaları amacı ise siz değerli kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak, isteklerinize en kısa ve en hızlı bir şekilde karşılıksız görmesidir. Bu hizmeti ücretsiz olarak sunduğu gibi Sohbet Odaları içerisine de girmenize zorluk çıkarmıyor. Sohbet odaları içerisine hiç bir özel bilginizi girmeden, şifreleme yapmadan, kayıtsız bir şekilde girmenizi sağlıyor.

Sinop Sohbet Odaları içerisinde genelde gençler olsa da olgun yaşta kullanıcılarımız da pek sık görülüyor. Gençler diye konu açılmışken Sinop üniversitesinden pek sık kullanıcılarımız Sohbet Odaları içerisinde Sohbet Chat yapıyor. Amaçları ise kendilerine eş, dost ve arkadaşlar arayışında olmalarıdır. Bayan öğrenci kullanıcılarımız genelde olgun yaş gruplarında ki bay kullanıcılar ile Chat yapıyorlar. Bayan üniversiteli öğrencilerimiz sıklıkla kendilerine olgun yaş gruplarında erkek arkadaş arayışlarında olsalar da aralarında kendileri gibi öğrenci arayan kullanıcılarımız da oluyor.

Sinop Üniversitesi Hakkında

Sinop Üniversitesi 5662 Sayılı “Yükseköğretim Kurumları Teşkilatı Kanununda ve Yükseköğretim Kurumları Öğretim Elemanlarının Kadroları Hakkında Kanun Hükmünde Kararname ile Genel Kadro ve Usulü Hakkında Kanun Hükmünde Kararnameye Ekli Cetvellerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun”la kurulan ve 28 Mayıs 2007 tarihinde 10. Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer tarafından onaylanan, 17 yeni üniversiteden biridir. Sinop ilinde bulunmaktadır.

Nisan 2013 itibarıyla toplam lisans ve önlisans öğrencisi sayısı: 4477 , yükseklisans öğrencisi sayısı: 96 , doktora öğrencisi sayısı: 25’dir.

Genel Bilgiler

Sinop Üniversitesi, 2007’de kurulmadan önce, Sinop ilinde bulunan mevcut fakülteler ve yüksekokullar, Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi’ne bağlıydı. Yeni kurulan üniversitede bulunan fakülte ve meslek yüksekokulları her biri birbirinden farklı yerde olan kendi yerleşkelerinde bulunmaktadır. Fiziki bir toplu kampüs alanı bulunmamaktadır. İlerleyen yıllarda kampüs alanı için inşaat çalışmaları başlayacaktır.

Üniversitede Erasmus ve Farabi ile süreli yurt içi ve yurt dışı öğrenci ve öğretim üyesi değişimi olanakları bulunmaktadır. Üniversitenin 2013 yılı toplam bütçesi 49.784.000 TL’dir. Ayrıca bilimsel projeler için 150.000 TL’lik bir ödenek almıştır.

Samsun’da Ondokuz Mayıs Üniversitesi’ne bağlı olarak 1983/1984 öğretim yılında kurulan Su Ürünleri Yüksekokulu, 1986 yılında Sinop‘ a aktarılmasıyla Sinop’taki ilk yükseköğretim kurumu olmuştur. 1992 yılındaki kanun ile Su Ürünleri Fakültesi ismini almıştır. 1998 yılında, Sinop merkeze 14 km uzaklıktaki Akliman Mevkiinde inşa edilmiş yeni binasına taşınmıştır.

Ülkemizdeki en önemli üç Su Ürünleri Fakültesi’nden biridir. Fakülte, 1998’de inşa edilen binası ile aynı alanda bulunan ve 2012 yılında inşası biten ek binasıyla eğitim-öğretim hizmeti vermektedir. Ayrıca ek bina bahçesinde çok amaçlı bir halı saha da bulunmaktadır.

Fakültede Temel Bilimler Bölümü, Avlama ve İşleme Teknolojisi Bölümü, Yetiştiricilik Bölümü olmak üzere üç ayrı lisansüstü eğitimi verilmektedir. Fakülteye ait, birisi 11 metrelik ahşap ve 2012 yılında suya indirilen 21 metre boyunda Türkiye’nin ilk yerli üretim araştırma gemisi olan “Seydi Ali Reis” adlı tekne ile bilimsel araştırmalara olanak sunmaktadır. Su Ürünleri Fakültesi’ne öğrenci alımı, ÖSYM tarafından 2012 yılından itibaren durdurulmuştur.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir