En iyi Online Sohbet Odaları


Sohbetvar.Net Online sohbet odaları tamamen yeni modern çağa uygun bir şekilde hazırlanmıştır, ister mobil ister bilgisayar üzerinden canlı sohbet odalarına hemen katılabilirsiniz. yeni arkadaşlıklar, dostluklar edinmenin yeni sohbet platformu. hemen şimdi ücretsiz katılın.

Gerçek Kişilerle Canlı Sohbet


Kullanışlı ve kolay sohbet ara yüzü ile, her şehir ve ülkeden yüzlerce kullanıcın katıldığı mobil sohbet odaları katılabilirsiniz, kendi alanında sohbet siteleri aramasında en iyi konumlara sahip olan sohbetvar.net chat sohbet odalarına üye olmadan sohbete katılabilirsiniz.

Yalova Canlı SohbetYalova Canlı Sohbet

Yalova Canlı Sohbet Odaları içerisinde Yalova ilinden binlerce kullanıcı Sohbet Chat yapıyor ve kendilerine arkadaş arıyor. İlimizden olduğu gibi Türkiye’nin 81 il ve ilçelerinden de kullanıcılar var. Başka il ve ilçelerden olan kullanıcılarımız Yalova ilinden kendilerine eş , dost , arkadaş arayışları içindeler.

Genelde Yalova ilinden olmayıp da başka il ve ilçelerden olan kullanıcılarımız sıklıkla Yalova etrafında ki illerden çıkıyor. Bu iller İstanbul , Kocaeli , Sakarya , Bilecik , Bursa , Balıkesir ve Çanakkale ‘dir. Yalova ilimize yakın olduğu için Yalova ilimizden arkadaş arayışları içerisinde olan kullanıcılarımız genelde bu iller arasından da sıklıkla görünüyor.

Başka il ve ilçelerden Yalova Canlı Sohbet Odaları içerisine katılan kullanıcılarımız için Yalova’da gezilecek yerleri anlatalım. Yalova ilimizin Sohbet Odalarına girdiklerine göre Yalova’mıza da gelirler diye umuyorum.

Yalova’da Gezilecek Yerler

Sudüşen Şelalesi

Yalova‘nın değerli parçalarından biri olan Sudüşen Şelalesi, Termal ilçesinin sınırları içinde bulunmaktadır.
Doğal bir güzelliğin tam ortasında sadece yanınızda bulunan önemli insanlarla eğlenceli vakitler geçirmek için fazlasıyla çekicidir. Konuklarına sunduğu piknik alanlarında yeşil doğanın içerisinde, şelalenin tatlı mırıltısı eşliğinde bir şeyler atıştırırken aynı zamanda ruhunuzun dinlendiğini fark edeceksiniz.

Günübirlik bir gezi düzenleyip kendinize bir gün olsun izin vermek size oldukça iyi gelecek. Telefonunuzu da kapatmakta fayda var; çünkü siz harika bir doğada vakit geçirip bol fotoğraf çekerken bu keyifli zamanlarınızı kimse bölmesin. Bu arada Delmece Yaylası ve Armutlu Kaplıcaları’da Yalova’da görülmeye ve yaşanmaya değer yerlerden biridir.

Erikli Yaylası

Erikli Yaylası, Yalova‘nın Çınarcık ilçesine bağlı olan Teşvikiye Köyü’nün 6 km yukarısında bulunuyor. Doğaseverlerin yaz-kış uğradığı Erikli Yaylası’nın denizden yüksekliği tam 600 metre. Kestane, karaağaç, ıhlamur, köknar ve elma ağaçlarının çevrelediği bir yürüyüş parkuruna sahip Erikli Yaylası. Bu yürüyüş parkurunun en önemli özelliği ise içerisine gizlenmiş pek çok şelale barındırıyor olması.

Erikli Deresi’ni takiben yürümeye başladığınızda, doğanın içine gizlenmiş bu harika şelaleleri keşfedilmeniz mümkün. Ancak böyle bir keşfe çıkmadan önce, yanınızda bölgeyi iyi bilen birini bulundurmanız sizin için iyi olacaktır. Çünkü gerçekten bu şelaleler adeta saklambaç oynuyorlar bizimle.

Kış aylarında Erikli Yaylası oldukça zorlayıcı olabiliyor. Bunu da dikkate almakta fayda var. Eskiden Erikli Yaylası’na giden yola araçla çıkılması neredeyse imkansızdı. Ancak Yalova Valiliği’nin gerçekleştirdiği çalışmalar neticesinde, artık araçla çıkmak mümkün hale getirildi. Erikli Yaylası’nın hemen ardında Delmece Yaylası bulunuyor. Burası da harika bir keşif noktası olabilir. Aklınızda bulunsun. Eğer yolunuz Yalova’ya düşerse, günübirlik keşifler yapmak için Erikli Yaylası’nı tercih edebilirsiniz.1 Yorum

  1. Ajun

    27 Ekim 2021 at 00:48

    Canlı bir site zaten googleye de Canlı Sohbet yazıp sizi buldum

Bir cevap yazın

Kategoriler


Popüler Yazılar


1337 Defa