En iyi Online Sohbet Odaları


Sohbetvar.Net Online sohbet odaları tamamen yeni modern çağa uygun bir şekilde hazırlanmıştır, ister mobil ister bilgisayar üzerinden canlı sohbet odalarına hemen katılabilirsiniz. yeni arkadaşlıklar, dostluklar edinmenin yeni sohbet platformu. hemen şimdi ücretsiz katılın.

Gerçek Kişilerle Canlı Sohbet


Kullanışlı ve kolay sohbet ara yüzü ile, her şehir ve ülkeden yüzlerce kullanıcın katıldığı mobil sohbet odaları katılabilirsiniz, kendi alanında sohbet siteleri aramasında en iyi konumlara sahip olan sohbetvar.net chat sohbet odalarına üye olmadan sohbete katılabilirsiniz.

Gabile Sohbet OdalarıYasal Uyarı: Sitemiz yetişkinler için uygundur. Sohbet sitemize giriş yapacak kullanıcıların 18 yaşından büyük olması gerekmektedir.

Gabile Sohbet Odaları

Gabile Sohbet Odaları içerisine 18 yaşından küçüklerin girmesi kesinlikle yasaktır. Sohbet Odaları içerisine girebilecek olan kullanıcıların en az 18 yaşını doldurmuş olması gerekiyor. Yetişkinler için uygun olan Sohbet Odalarımız içerisinde Türkiye’nin 81 il ve ilçelerinden kullanıcılar var.

Farklı farklı il ve ilçelerden gelen kullanıcılarımızın amaçları Sohbet Odaları içerisinde Sohbet, Chat yaparak kendilerine yeni arkadaşlar ve yeni ortamlar içerisinde arkadaşlar edinmektir. Gabile Sohbet Odaları içerisinde kullanıcılar Gabile Sohbet yapıyor ve kendilerine Gabile kullanıcı arkadaşlar arıyorlar.

Gabile Sohbet Odaları içerisinde bu hafta en çok kullanıcı görülen il ise İstanbul ili oldu. Bildiğiniz gibi İstanbul ili ülkemizin en değerli en güzel illerinden bir tanesidir. İstanbul ilimizde ilçe sayısı da oldukça fazladır. İlçelerin fazla olması sebebiyle doğal olarak insanların da fazla olduğunu görüyoruz. Özellikle insanı hayattan soğutan trafiği hiç bitmediği gibi günden güne de çoğalıyor.

Yani anlayabiliriz ki günden güne insanlar çoğalıyor. Bu ne demek oluyor, konumuz ile alakası ne diye soracak olursanız sizlere açıklamasını da yapayım. İstanbul ilimizde insanların çoğalması demek Sohbet Odaları içerisine kullanıcıların daha fazla girişler yapacağının ıspatıdır. Sohbet Odaları içerisinde çok sık İstanbullu olduğu için başka il ve ilçelerden gelen kullanıcılarımız için İstanbul ilimizin Coğrafyasını kısaca anlatayım.

İstanbul 41°K 29°D koordinatlarında yer alır. Batıda Çatalca Yarımadası, doğuda Kocaeli Yarımadası’ndan oluşur. Kuzeyde Karadeniz, güneyde Marmara Denizi ve ortada İstanbul Boğazı’ndan oluşan kent, kuzeybatıda Tekirdağ‘a bağlı Saray, batıda Tekirdağ’a bağlı Çerkezköy, Çorlu, güneybatıda Tekirdağ’a bağlı Marmaraereğlisi, kuzeydoğuda Kocaeli‘ye bağlı Kandıra, doğuda Kocaeli’ye bağlı Körfez, güneydoğuda Kocaeli‘ye bağlı Gebze ilçeleri ile komşudur.

İstanbul’u oluşturan yarımadalardan Çatalca Avrupa, Kocaeli ise Asya anakaralarındadır. Kentin ortasındaki İstanbul Boğazı ise bu iki kıtayı birleştirir. Boğazdaki Fatih Sultan Mehmet, 15 Temmuz Şehitler ve Yavuz Sultan Selim Köprüleri kentin iki yakasını birbirine bağlar. İstanbul Boğazı boyunca ve Haliç’i çevreleyecek şekilde Türkiye’nin kuzeybatısında kurulmuştur. İstanbul ilinin yüz ölçümü 5.461 km2‘dir.

Yasal Uyarı: Sitemiz yetişkinler için uygundur. Sohbet sitemize giriş yapacak kullanıcıların 18 yaşından büyük olması gerekmektedir.

 2 Yorumlar

  1. Elif21

    26 Ekim 2021 at 15:12

    İstanbul Sohbet Odaları diye girdim fakat içerisinde ki kullanıcılar arasında farklı illerden olanlar da var

  2. Osman

    2 Kasım 2021 at 00:52

    Gerçekten güzel bir site izmitten baya arkadaş edindim

Bir cevap yazın

Kategoriler


Popüler Yazılar


1478 Defa
1056 Defa