En iyi Online Sohbet Odaları


Sohbetvar.Net Online sohbet odaları tamamen yeni modern çağa uygun bir şekilde hazırlanmıştır, ister mobil ister bilgisayar üzerinden canlı sohbet odalarına hemen katılabilirsiniz. yeni arkadaşlıklar, dostluklar edinmenin yeni sohbet platformu. hemen şimdi ücretsiz katılın.

Gerçek Kişilerle Canlı Sohbet


Kullanışlı ve kolay sohbet ara yüzü ile, her şehir ve ülkeden yüzlerce kullanıcın katıldığı mobil sohbet odaları katılabilirsiniz, kendi alanında sohbet siteleri aramasında en iyi konumlara sahip olan sohbetvar.net chat sohbet odalarına üye olmadan sohbete katılabilirsiniz.

İstanbul Gabile Sohbet Odalarıİstanbul Gabile Sohbet Odaları

İstanbul Gabile Sohbet

Sohbet Odaları içerisinde İstanbullu binlerce kullanıcılar Ücretsiz Sohbet ediyor, kendilerine Bay arkadaş arıyor. Arkadaş arayan kullanıcılar arasında sadece İstanbul değil Türkiye’nin 81 ilinden kullanıcılar var. Fakat ne kadar 81 ilden kullanıcılar olsa dahi farklı illerden olan kullanıcıların yoğunlu genelde İstanbul iline sınır ve yakın illerden oluyor.

Gabile Sohbet Odaları içerisine 18 yaşını doldurmayan kullanıcıların kesinlikle ama kesinlikle girmeleri yasaktır. Sohbet Odaları Tamamen Ücretsiz Sohbet adı altında arkadaşlık Sitesi görevi görmektedir. Fakat İstanbul Gabile Sohbet Odaları bambaşka bir Sohbet Odalarıdır. İçeriği ve içerisinde ki Sohbet Odaları farklı ve Cinsel Sohbet Odaları olarak da görev görmektedir.

İstanbul Gabile Sohbet

İstanbul Gabile Sohbet Odaları içerisinde genellik İstanbullu kullanıcılarımız olsa dahi farklı il ve ilçelerden de kullanıcılarımız var. Farklı il ve ilçelerden olan ama İstanbul Gabile Sohbet Odaları içerisinde kendilerine İstanbul ilinden arkadaş arayan kullanıcılarımız için ilimizi tanıtalım.

İstanbul Hakkında

Ülkenin nüfus bakımından en çok göç alan ve en kalabalık ilidir. Ekonomik, tarihî ve sosyo-kültürel açıdan önde gelen şehirlerden biridir. Şehir, iktisadi büyüklük açısından dünyada 34. sırada yer alır. Nüfuslarına göre şehirler listesinde belediye sınırları göz önüne alınarak yapılan sıralamaya göre Avrupa’da birinci, dünyada ise altıncı sırada yer almaktadır.

İstanbul Türkiye’nin kuzeybatısında, Marmara kıyısı ve Boğaziçi boyunca, Haliç’i de çevreleyecek şekilde kurulmuştur. İstanbul kıtalararası bir şehir olup, Avrupa’daki bölümüne Avrupa Yakası veya Rumeli Yakası, Asya’daki bölümüne ise Anadolu Yakası veya Asya Yakası denir.

Tarihte ilk olarak üç tarafı Marmara Denizi, Boğaziçi ve Haliç’in sardığı bir yarımada üzerinde kurulan İstanbul’un batıdaki sınırını İstanbul Surları oluşturmaktaydı. Gelişme ve büyüme sürecinde surların her seferinde daha batıya ilerletilerek inşa edilmesiyle 4 defa genişletilen şehrin 39 ilçesi vardır. Sınırları içerisinde ise büyükşehir belediyesi ile birlikte toplam 40 belediye bulunmaktadır.

Dünyanın en eski şehirlerinden biri olan İstanbul, 330-395 yılları arasında Roma İmparatorluğu, 395-1204 yılları arasında Bizans İmparatorluğu, 1204-1261 yılları arasında Latin İmparatorluğu,1261-1453 yılları arasında tekrar Bizans İmparatorluğu ve son olarak 1453-1922 yılları arasında Osmanlı İmparatorluğu’na başkentlik yaptı. Ayrıca İstanbul, Hilâfetin Osmanlı İmparatorluğu’na geçtiği 1517’den kaldırıldığı 1924’e kadar İslam dünyasının da merkezi oldu.

Son yıllarda birbiri ardına ortaya çıkartılan arkeolojik bulgularla insanlık tarihine ilişkin önemli bilgiler elde edilmiştir. Yarımburgaz Mağarası’ndan çıkarılan taş aletlerle, ilkel insan izlerinin 400.000 yıl öncesine dayandığı ortaya çıkmıştır.

Yasal Uyarı: Sitemiz yetişkinler için uygundur. Sohbet sitemize giriş yapacak kullanıcıların 18 yaşından büyük olması gerekmektedir.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir