En iyi Online Sohbet Odaları


Sohbetvar.Net Online sohbet odaları tamamen yeni modern çağa uygun bir şekilde hazırlanmıştır, ister mobil ister bilgisayar üzerinden canlı sohbet odalarına hemen katılabilirsiniz. yeni arkadaşlıklar, dostluklar edinmenin yeni sohbet platformu. hemen şimdi ücretsiz katılın.

Gerçek Kişilerle Canlı Sohbet


Kullanışlı ve kolay sohbet ara yüzü ile, her şehir ve ülkeden yüzlerce kullanıcın katıldığı mobil sohbet odaları katılabilirsiniz, kendi alanında sohbet siteleri aramasında en iyi konumlara sahip olan sohbetvar.net chat sohbet odalarına üye olmadan sohbete katılabilirsiniz.

Konya Mobil SohbetKonya Mobil Sohbet

Konya Mobil Sohbet Odaları içerisinde binlerce Mobil kullanıcı Sohbet ediyor, aynı zamanda kendilerine arkadaş arıyor. Mobil olarak girilen Konya Sohbet Odaları içerisine Mobil olarak bağlanan kullanıcılar Konya Mobil Sohbet Odaları içerisine giriyorlar. Mobil olarak girilen Sohbet Odaları Mobil Sohbet adı ile hizmet sağlıyor.

Her ilde olduğu gibi Konya ili de artık teknolojiye ayak uyduruyor, ayak uydurduğu gibi artık Sohbet Odaları içerisine Mobil olarak bağlanıyor. Sadece Türkiye’de değil Dünya artık teknolojiye ayak uydurarak Mobil Sohbet yapıyor. 1998’lerden günümüze kadar uzanan Sohbet Odaları artık herkesi içerisine alıyor. Ne kadar Görüntülü Sohbet Odaları ve Kameralı Sohbet Odaları çıksa da insanlar mircden vazgeçemiyorlar.

Her gün binlerce kullanıcıyı ağırlayan Sohbet Odaları içerisine artık girişlerin %80 ‘i Mobil olarak Sohbet Odalarımıza geliyor. Konya Mobil Sohbet Odaları içerisine ne kadar Konya ilinden kullanıcı girişleri olsa da farklı farklı il ve ilçelerden de sıklıkla kullanıcı girişi alıyoruz. Türkiye’nin 81 il ve ilçelerinden Konya Mobil Sohbet Odaları içerisine girişler oluyor fakat genelde girişler Konya iline sınır ve yakın illerden oluyor.

Konya Hakkında

Konya, Türkiye’nin yüz ölçümü bakımından en büyük ili ve en kalabalık yedinci şehridir. 31 ilçeden oluşur. Konya İl Nüfusu: 2.250.020’dir. (2020)  Trafik plaka numarası 42’dir. 1875’te kurulan Konya Belediyesi, 1987’de çıkarılan 3399 sayılı yasa gereğince “büyükşehir” statüsüne kavuşmuş olup 1989’dan beri belediye hizmetleri bu statüye göre yürütülmektedir. 2014’te 6360 sayılı kanun ile büyükşehir belediyesinin sınırları il mülki sınırları oldu.

Ekonomik açıdan Türkiye’nin gelişmiş kentlerinden biri olan Konya doğal ve tarihsel zenginlikleriyle de önem taşır. Dünyanın en eski yerleşimlerinden biri olan Çatalhöyük, 2012 yılında UNESCO Dünya Miras Listesi’ne alınmıştır.

Şehir Anadolu Selçukluları’nın ve Karamanoğulları’nın başkentliğini yapmıştır. Türkiye’nin en önemli sanayi kentlerinden birisidir. Anadolu Kaplanları’ndandır. Şehrin futbol takımı Konyaspor’dur. Yöresel yemekleri Etliekmek, Bamya Çorbası, Mevlana böreği, Yağ Somunu, Tirit, Konya Pilavı, Sac arası ve fırın kepabı’dır. Konya’nın simgeleri Mevlana Müzesi (Kubbe-i Hadrâ), çift başlı kartal’dır.

Yasal Uyarı: Sitemiz yetişkinler için uygundur. Sohbet sitemize giriş yapacak kullanıcıların 18 yaşından büyük olması gerekmektedir.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir