En iyi Online Sohbet Odaları


Sohbetvar.Net Online sohbet odaları tamamen yeni modern çağa uygun bir şekilde hazırlanmıştır, ister mobil ister bilgisayar üzerinden canlı sohbet odalarına hemen katılabilirsiniz. yeni arkadaşlıklar, dostluklar edinmenin yeni sohbet platformu. hemen şimdi ücretsiz katılın.

Gerçek Kişilerle Canlı Sohbet


Kullanışlı ve kolay sohbet ara yüzü ile, her şehir ve ülkeden yüzlerce kullanıcın katıldığı mobil sohbet odaları katılabilirsiniz, kendi alanında sohbet siteleri aramasında en iyi konumlara sahip olan sohbetvar.net chat sohbet odalarına üye olmadan sohbete katılabilirsiniz.

Sakarya Karasu Sohbet OdalarıKarasu Sakarya ilinin ilçesidir. Nüfüsü ise 66.800 ‘dür. Bu nüfus, 33.200 erkek ve 33.600 kadından oluşmaktadır.

Karasu Sakarya’nın yazlık ilçesidir. Yazları içerisinde haddinden fazla turist dolmaktadır. Bunun sebebi ise ; Deniz, şifalı kum, Acarlar Longozu, Maden Deresi, Doğa güzelliği gibi ilgi çekici yerleri olmasıdır.

Deniz  1. Sakarya’nın bütün ilçeleri yaz olduğunda Karasu’da özellikle hafta sonları ve akşamları.

             2. Ankara Sakarya’ya yakın olması ve ekonomik olarak Karasu şartlarının diğer tatil bölgelerine göre çok daha uygun olması Ankara’yı cezbederek her yıl yaz sezonları Karasu’ya dolduruyor.

3. İstanbul aynı şekil Sakarya’ya yakın olması ve ekonomik olarak Karasu şartları diğer tatil bölgelerine göre çok daha uygun olması istanbul’u cezbederek her yıl yaz sezonları Karasu’ya dolduruyor. Fakat diğer tatil bölgeleri Ankara ve istanbul’a süre olarak da çok uzun sürüyor tatilin 2 günü yolda gidiyor.

4. Bazı illere ve ilçelere uzak dahi olsa Karasu’da gayrimenkul fiyatlarının, günlük kiralık evler, pansiyon ve otel fiyatlarının diğer tatil bölgelerine bakıldığında bedava denecek kadar ucuz olması çok cazip geliyor. Bu sebepten dolayı İzmir ve Antalya illerinden bile gelenler oluyor.

Şifalı Kum Romatizmaya, kemik erimesine ve vucuda şifalı (iyi) geldiği söylenmektedir. Bu sebepten dolayı insanlar kuma girmek için bile gelenler oluyor. Özellikle orta yaşların üstü sıkca bu sebepten dolayı görülüyor. Yaşlı kesimlerin kendilerine kuma gömerek kumda saatlerce uyuduğunu sıkca görüyoruz. Emekliler için sadece şifalı kum değil ekonomik olarak da şatları uygundur. Emekli maaşı ile başka tatil bölgelerinde 1 haftada yiğecekleri parayı Karasu‘da 1 sezonda yemekteler.

Esnafları kışın yerli insanlara ne fiyata ne satıyor ise yazın sezonda aynı fiyatlara yazlıkcı misafirlerine satıyor. Esnafları da saygı ve sevgi çerçevesinde ticaretlerine bakarak güvenilir ve sağlıklı hizmetler sunuyor. Cafe, çay bahçesi, piknik alanları, mesire alanları, kordon boyu çok sık görülmektedir.

Karasu Sohbet Odaları

Yukarıda sizlere bahsettiğim konuda nüfusun yaz sezonlarında kaç katına çıkacağını az çok tahmin ediyorsunuzdur. Hiç olmadı dediğimiz sene covid’in çıktığı seneydi. En boş hali yaz sezonunda 6 katına çıkmıştır. Bu kadar kalabalık bir ilçe ve yaz sezonlarında il nüfusuna çıkan bir ilçe odaları içerisinde Sohbet Chat yaparak Bay/Bayan arkadaşlar arıyabilirsiniz.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir