En iyi Online Sohbet Odaları


Sohbetvar.Net Online sohbet odaları tamamen yeni modern çağa uygun bir şekilde hazırlanmıştır, ister mobil ister bilgisayar üzerinden canlı sohbet odalarına hemen katılabilirsiniz. yeni arkadaşlıklar, dostluklar edinmenin yeni sohbet platformu. hemen şimdi ücretsiz katılın.

Gerçek Kişilerle Canlı Sohbet


Kullanışlı ve kolay sohbet ara yüzü ile, her şehir ve ülkeden yüzlerce kullanıcın katıldığı mobil sohbet odaları katılabilirsiniz, kendi alanında sohbet siteleri aramasında en iyi konumlara sahip olan sohbetvar.net chat sohbet odalarına üye olmadan sohbete katılabilirsiniz.

Sakarya Sohbet OdalarıSizlere Sakarya’nın Dağ ‘larından bahsedeyim ; Samanlı Dağları, Bolu dağlarının devamı olarak il topraklarından Marmara denizine kadar uzanır.

Köroğlu dağları ile Samanlı dağlarını birbirinden Geyve Boğazı ayırır. Çok yüksek olmayan Samanlı dağları İzmit körfezi ile Gemlik körfezi arasında uzanır. İlin en yüksek dorukları Keremali Dağı (1543 m) ve Karadağ’dır(1467 m).
Keremali Dağı:
1543 m ile ilin en yüksek dağıdır. Hendek ile Akyazı arasında bulunur. Zirvesinde yaylalar ve Keremali türbesi bulunur.

Çam Dağı : Düzce ovasında kesintiye uğrayan Akçakoca ve Bolu Dağlarının il topraklarındaki uzantısıdır. Hendek, Karasu, Kocaali ilçeleri arasında yer alır. Ortalama 880 m olan yüksekliği Fındıklıtepe’de 900m’yi bulur.İlde başka dağlık alan yoktur. Kocaeli platosu üzerindeki tepelikler en fazla 250 metreye kadar çıkarlar.

Yaylalar : İldeki Samanlı dağları, Karadağ, Oflak Dağı ve Keremali Dağı üzerinde yer alan yaylalar şunlardır: Acelle Yaylası (Akyazı), Dikmen Yaylası (Hendek), Çiğdem Yaylası (Hendek), Turnalık Yaylası (Hendek), Keremali Yaylası (Akyazı), Sultanpınar Yaylası (Akyazı), Karagöl Yaylası (Taraklı), Soğucak Yaylası (Sapanca), Davlumbaz Yaylası (Akyazı).

Ovaları ise ; Adapazarı Ovası, Akova da denilen alan Sakarya nehrinin biriktirdiği verimli alüvyonlarla kaplıdır. 620 km2 büyüklüğüyle Marmara’nın büyük ovalarındandır. Ova, Sakarya ekonomisine önemli katkı sağlar. Yaklaşık 30 m yüksekliğe sahiptir ve merkezi kısmına Sakarya şehri kurulmuştur. Mısır, şeker pancarı, buğday, kabak, patates ekimi yapılır.

Pamukova, Sakarya nehrinin Adapazarı ovasından önce, Geyve boğazının güneyinde oluşturduğu, 170 km2 büyüklüğündeki ovadır. Akdeniz iklimi etkisi altındaki ovada çoğunlukla meyvecilik ve sebzecilik yapılır. Sakarya’nın içinden aktığı ovada sulanan tarlalarda; buğday, şeker pancarı, soğan, salçalık biber, domates, bağ, ayva ,şeftali, çilek, armut yetiştirilir.

Söğütlü Ovası, 30 km uzunluk 20 km genişliğindeki ova ilin en çukur kısmıdır. Sakarya sık taşkın yapar, yer altı suyu seviyesi de yüksektir. Ova dranaj kanalları açıldıktan sonra tamamen kullanılmaya başlanmıştır.

Sakarya Chat Odaları

Sakarya‘nın tüm ilçelerine Sohbet hizmeti sağlayan Sohbetvar.Net ‘in amacı Sakaryadan kullanıcıları birbirleriyle buluşturmak örneğin ; Sakaryada yaşıyorsunuz ve kendinizi yalnız hissediyorsunuz Bay veya Bayan arkadaş arıyorsunuz aradığınız arkadaşın da Sakaryadan olmasını istiyorsanız ozaman doğru yerdesiniz kanallarımız içinde bulunan Sakarya kanalında Sakaryalı veya Sakaryada ikamet eden arkadaşlarla konuşacak ve görüşeceksiniz bu kanal içerisinde olan herkes sakaryalı olucaktır.

Sakarya olduğu gibi içerisinde istanbul, Ankara, izmir gibi metropol şehirlerinde kanalları mevcut bunun için bulunduğunuz şehirin kanalına giriş yapabilirsiniz.Gerçekten arkadaş edinebilirmiyim bulabilirmiyim diye kendinize sormayın teretdütde kalmayın denemekten ne çıkar? Bizlerin amacı sizleri doğru yönlendirmek ve sizlerin yalnızlığınızı sona erdirmek kendinize güvenin sonra kendinizi Sohbetvar.Net ‘e bırakın olumlu netice alıcağınızdan emin olun.

Üyesiz, kayıtsız ve şartsız isminizi dahi yazmadan kendinize bir nick seçerek Sohbete bağlanıp kendinize bir arkadaş bulabilirsiniz. Sohbetvar.Net ‘in amacı sadece arkadaş bulma değil içerisinde yepyeni dostluklar kurabileceğiniz sağlam bir Ortam içerisinde Radyo CanlıFm Oyun ve islami eğitici kanalları da bulunan bir Sohbet platformu radyoda bulunan online dj ekibimizden istek parçalar vererek istediğiniz parçaları canlı dinlerken Sohbet odalarımızda rahatca sohbet edip eğlenebilirsiniz.

Üstelik tamamen ücretsizdir. Bildiğiniz üzere bilgisayarlar kullanıcıları için mirc scriptleri var sizler için virüs tarmasından geçirilmiş web sitemizden güvenli bir şekilde indirebilirsiniz. Mobil kullanıcılar için Sohbet sitemiz mobil uyumlu dahasıda var kullandığınız cihaza uyumlu çok rahat kesintisiz yattığınız yerden bel ağrıları çekmeden kullanabilceğiniz uygulamaları var uygulamalarımızı playstore ve applestoreden ücretsiz indirebilirsiniz.

Sakarya Sohbet Odaları denince aklınıza ilk gelen biz olacağız nick kaydetmek isteyen kullanıcılarımız içinse içeride görevli olan arkadaşlardan yardım istemeleri yeterli olacaktır. Sohbet alemine web sitemizin de adı olan “Sohbetvar” sloganı ile imza atacağız.4 Yorumlar

 1. Gladyator

  1 Kasım 2021 at 02:31

  Bu kadar topluluğu nasıl bir araya topladınız hayret vallahi

 2. CanSu61

  2 Kasım 2021 at 01:09

  Arkadaşlar Sohbet geneline telefon numaramı yazdım fakat siteden atıldım

 3. Cem54

  8 Kasım 2021 at 00:41

  İstanbul Sohbet Odaları diye girdim fakat içerisinde ki kullanıcılar arasında farklı illerden olanlar da var

 4. Dark

  8 Kasım 2021 at 18:45

  Radyodaki djleriniz çok iyi ve saygılı bu şekilde devam eder inşaallah

Bir cevap yazın

Kategoriler


Popüler Yazılar


1766 Defa
1424 Defa