En iyi Online Sohbet Odaları


Sohbetvar.Net Online sohbet odaları tamamen yeni modern çağa uygun bir şekilde hazırlanmıştır, ister mobil ister bilgisayar üzerinden canlı sohbet odalarına hemen katılabilirsiniz. yeni arkadaşlıklar, dostluklar edinmenin yeni sohbet platformu. hemen şimdi ücretsiz katılın.

Gerçek Kişilerle Canlı Sohbet


Kullanışlı ve kolay sohbet ara yüzü ile, her şehir ve ülkeden yüzlerce kullanıcın katıldığı mobil sohbet odaları katılabilirsiniz, kendi alanında sohbet siteleri aramasında en iyi konumlara sahip olan sohbetvar.net chat sohbet odalarına üye olmadan sohbete katılabilirsiniz.

Şehir Sohbet OdalarıŞehir Sohbet Odaları

Şehir Sohbet Odaları içerisinde 81 ilimizin il Sohbet Odaları mevcuttur. İl Sohbet Odaları içerisinde ise 81 ilimizden bay ve bayan olmak üzere kullanıcılar Sohbet Chat yapıyor. Kendilerine aradıkları şehirlerden arkadaşlar arıyor. Üstelik Şehir Sohbet Odaları tamamen ücretsiz bedava olarak Sohbet Chat imkanı sağlamaktadır. Sohbetvar.Net yıllardır kullanıcılarına Sohbet Odaları adı altında Arkadaşlık Sitesi sağlamaktadır.

Fakat sadece Arkadaşlık Sitesi sağlamak ile kalmıyor, yıllardır kullanıcılarına kesintisiz ve ücretsiz Sohbet imkanı sunuyor. Sohbet Odaları içerisinde 81 ilimizin de Şehir Sohbet Odaları olsa dahi en fazla yoğunluk gösteren Şehrimiz İstanbul Sohbet Odaları olmaktadır. Ülkemizin en yüksek nüfusuna sahip ve en gözde ili olan İstanbul Sohbet Odaları içerisinde farklı illerden de kullanıcılar oluyor. Farklı illerden, farklı şehirlerden İstanbul Sohbet Odaları içerisinde kendilerine İstanbullu bay ve bayan arkadaş arayışları içerisinde olan kullanıcılarımız için ilimizi tanıtalım.

Şehir Sohbet Odaları

Şehir Sohbet Odaları arasında en çok rövanş da olan şehrimiz İstanbul hakkında biraz bilgi verelim. İlimizi tanıyalım ki İstanbullu kullanıcılar ile karşılaştığımızda, Sohbet ettiğimizde yabancılık çekmeyelim.

İstanbul Hakkında

Türkiye’nin kuzeybatısında, Marmara kıyısı ve Boğaziçi boyunca, Haliç’i de çevreleyecek şekilde kurulmuştur. İstanbul kıtalararası bir şehir olup, Avrupa’daki bölümüne Avrupa Yakası veya Rumeli Yakası, Asya’daki bölümüne ise Anadolu Yakası veya Asya Yakası denir. Tarihte ilk olarak üç tarafı Marmara Denizi, Boğaziçi ve Haliç’in sardığı bir yarımada üzerinde kurulan İstanbul’un batıdaki sınırını İstanbul Surları oluşturmaktaydı.

Gelişme ve büyüme sürecinde surların her seferinde daha batıya ilerletilerek inşa edilmesiyle 4 defa genişletilen şehrin 39 ilçesi vardır. Sınırları içerisinde ise büyükşehir belediyesi ile birlikte toplam 40 belediye bulunmaktadır. Dünyanın en eski şehirlerinden biri olan İstanbul, 330-395 yılları arasında Roma İmparatorluğu, 395-1204 yılları arasında Bizans İmparatorluğu, 1204-1261 yılları arasında Latin İmparatorluğu, 1261-1453 yılları arasında tekrar Bizans İmparatorluğu ve son olarak 1453-1922 yılları arasında Osmanlı İmparatorluğu’na başkentlik yaptı.

Ayrıca İstanbul, Hilâfetin Osmanlı İmparatorluğu’na geçtiği 1517’den kaldırıldığı 1924’e kadar İslam dünyasının da merkezi oldu. Son yıllarda birbiri ardına ortaya çıkartılan arkeolojik bulgularla insanlık tarihine ilişkin önemli bilgiler elde edilmiştir. Yarımburgaz Mağarası’ndan çıkarılan taş aletlerle, ilkel insan izlerinin 400.000 yıl öncesine dayandığı ortaya çıkmıştır.

Şehir Sohbet Odaları

Şehir Sohbet Odaları

Yasal Uyarı : Sohbet Odaları içerisine 18 yaşından küçüklerin girmesi yasaktır.Bir cevap yazın

Kategoriler


Popüler Yazılar


1766 Defa
1424 Defa